Aktualizacja Xperii SP do Androida 4.3 rozpoczęta!

Z pewnością wszyscy użytkownicy modelu SP mają powód do zadowolenia, gdyż pomimo plotek o końcu wsparcia dla tytułowego modelu Sony oficjalnie rozpoczął aktualizację do najnowszego JellyBean’a. Chociaż w chwili obecnej jedyny kraj, w którym właściciele SP mogą się już cieszyć aktualizacją leży ponad 10000 km stąd (Australia), to japoński producent oficjalnie powiedział, że kolejne regiony i kraje dostana aktualizację do końca lutego. Zmiany dotknęły aplikacje autorskie i multimedialne Sony (Album, Walkman, Sony Select). Oczywiście nie obyło by się bez zwiększenia szybkości działania i stabilności telefonu, jednak na chwilę obecną nikt nie wie czy taka poprawa faktycznie nastąpiła.

 gsmarena_002

Muszę przyznać, że ostatnimi czasy Sony bardzo miło mnie zaskakuje z polityką aktualizacji swoich urządzeń. Widocznie nauczyli się czegoś w momencie, gdy “wystawili” klientów nie wydając zapowiedzianej aktualizacji dla Xperii S.

0

3 Replies to “Aktualizacja Xperii SP do Androida 4.3 rozpoczęta!”

  • Żeby czekać od końca grudnia do konca lutego na nie najnowsza aktualizacje jaka jest żelka…..to niepowiedziałbym że SONY sie stara….dla mnie lipa!!!!A naprawde bylem miłosnikiem i wiernym klientem firmy Sony aż do dziś:((((((((((

  • …i czy to kara sie stac mnie flagowy model,i z tego tytułu musze czekac az wlasciciele flagowych modeli dostana aktualizacje,zeby wkoncu gorsza srednia półka mogla sie cieszyc pod koniec lutego androidem 4.3JB choc slyszymy ze wychodzi,a niektore sluchawki nawet sa w posiadaniu androida 4.4KK……….

Comments are closed for this post.