Asus Nexus 7 2013 – Test

Nie dalej jak dwa tygodnie temu w naszej redakcji zagościł Nexus 7 2013 i już dzisiaj mamy dla Was test tego urządzenia.

Trzeba przyznać, że tytułowy sprzęt to prawdopodobnie najlepszy wybór w kategorii 7″ tabletów. A dlaczego? Odpowiedź jest prosta, choć składa się na nią wiele czynników. Z początku warto powiedzieć o genialnym wykonaniu, świetnym ekranie o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy Quallcom Snapdragon S4 Pro o taktowaniu 1,5 GHz, 2 GB pamięci RAM, bardzo dobrej jakości aparat o rozdzielczości 5 Mpix. Do tego trzeba doliczyć zapewnione aktualizacje do najnowszych systemów Android oraz świetną cenę (model 16 GB z WiFi) 899 zł. Jednak jeśli ktoś chce dostać więcej, to po dopłaceniu kilkuset złotych znajdzie tablet z 32 GB pamięci wbudowanej oraz łącznością LTE. Na uwagę zasługuje również to, że nie dawno na polskim rynku zadomowiła się biała wersja kolorystyczna tego tabletu.

 

A jak w Waszej ocenie tablet od Google? Skusilibyście się na niego czy wolelibyście dopłacić i kupić coś z większym ekranem?

0

2 Replies to “Asus Nexus 7 2013 – Test”

  • A po co komu auto klasy A? Mocy nie ma, miejsca nie ma, nic nie warte dziadostwo. Lepiej kupić od razu BMW z serii 7. 😉
    ——————–
    Tablet i komputer to dwa osobne sprzęty do nieco odmiennych zadań i nieco odmiennego zastosowania. Komputer z Windowsem daje dużo więcej możliwości, ale nie jest tak mobilny i zazwyczaj nie jest od razu “gotowy do akcji”. Chcę przeczytać w łóżku wiadomości – wyciągam tablet. Chcę edytować grafikę czy filmy – uruchamiam PC i zaawansowane aplikacje. Kwestia sposobu użytkowania.

Comments are closed for this post.