Biały Nexus 4 uchwycony!

W ostatnich dniach wskoczyło do sieci zdjęcie nowej kolorystyki LG Nexusa 4. Chociaż już od jakiegoś czasu chodziły plotki o kontrastowej kolorystycznie, drugiej wersji flagowego smartfona Google, to dopiero teraz możemy zobaczyć jak on wygląda. W rozwinięciu znajdziecie rzecz jasna nieoficjalne, ale jakże wiarygodne zdjęcia najpotężniejszego telefonu z linii Nexus.

 LG Nexus 4 zadebiutował na rynku w listopadzie i Google właśnie teraz postanowiło go odświeżyć. Czy oprócz zmiany koloru czeka nas jeszcze coś ciekawego? O możliwych zmianach dowiecie się w dalszej części wpisu.

White-Nexus-4-back

 Jak to już nawykłem mówić w przypadku przecieków nic nie jest oficjalnie potwierdzone, ale trzeba przyznać, że zdjęcia wręcz nie mogą przedstawiać innego modelu niż białego Nexusa 4. Łatwo też zauważyć, że atmosfera przed konferencją Google I/O jest coraz bardziej podgrzewana. Najpierw nowy Android, później plotki o nowych urządzeniach z serii Nexus, prawdopodobna premiera Motoroli X Phone, a teraz biały Nexus 4. Czy oprócz wersji kolorystycznej zmieni się coś jeszcze? Zdania są podzielone. Jedni uważają, że absolutnie nic, a inni że wraz ze zmianą kolorystyki Google dorzuci obsługę sieci LTE. Jednak według mnie najlepiej by było, gdyby znalazł się w nim Android 4.3 Jelly Bean i został w jakimś stopniu rozwiązany problem z nadmiernym grzaniem się. Nie ukrywam, że wcześniej wspomniana obsługa sieci LTE również byłaby miłą niespodzianką. Na koniec warto dodać, że poprzedni Nexus od Samsunga był dostępny w kolorze zarówno białym i czarnym, co jeszcze bardziej zwiększa wiarygodność, że Google z LG szykują się do prezentacji takiej kolorystyki telefonu. A Wy jak zaopatrujecie się na białego Nexusa 4? Waszym zdaniem prezentuje się lepiej czarnego urządzenia? Odpowiedzcie w komentarzach, a poniżej kolejne  zdjęcia omawianego telefonu.

white-nexus-4-5 lg_nexus_4_white_leak_2

0