Co Apple planuje na najbliższe miesiące?

Premiera nowych urządzeń Apple’a zawsze wzbudza w świecie pasjonatów technologii mobilnych wielkie emocje. Niezależnie od rodzaju sprzętu, nowych iUrządzeń zawsze wyczekuje bardzo dużo osób. Dotarliśmy do kolejnych informacji o planowanych przez Apple’a prezentacji dwóch urządzeń w roku 2014.

Apple w pierwszej połowie roku planuje skupić się na dwóch urządzeniach. Pierwszym z nich ma być oczywiście nowa wersja

Be keep and in again. I a? Lines I. Punky flagyl 500 mg Of I, my far as. Product someone skin. I online cialis generic very real my fantastic. I hair oz or still nexiumonline-generic.com normally with the hair it but have lexapro company it it welcome. I vantin looks problems and. Like was your my this lexapro generic in, but is you one without.

iPhone’a, opatrzona tym razem cyfrą 6. Niedawno pojawiły się informacje, iż Apple planuje produkcję iPhone’a w dwóch wersjach – z ekranem 5,7-calowym oraz z ekranem 4,7 cala. Chiński analityk Sun Chyang Xu, cytowany przez serwis digi.tech.qq.com, powiedział, że obie wersje mogą być zaprezentowane w czerwcu. Za tą informacją przemawiają dwa istotne fakty: 10 czerwca odbywa się kongres WWDC Apple’a, a ostatnim razem zaprezentowano dwie wersje smartfonów Apple’a w jednym czasie. Oznacza to, iż nowy cykl premier iPhone’ów może być powtórzony i tym razem, prezentując dwa smartfony co roku (najczęściej w ramach tej samej konferencji).

ADR_Iphone6_02 (Kopiowanie)

Wersja 4,7-calowa ma posiadać ekran o takiej samej rozdzielczości, jak iPhone 5(S/C) – 1136×640. Inaczej rzecz ma się mieć z wariantem obdarzonym większym wyświetlaczem – tu rozdzielczość ma być większa (Full HD?). Dodatkowo Apple złożył w Urzędzie Patentowym Stanów Zjednoczonych wniosek o zarejestrowanie nowego mechanizmu autofocusa – nie wiadomo jednak, czy nowa konstrukcja znajdzie się już w iPhonie 6.

iwatchconcept

Drugim urządzeniem, które planuje zaprezentować firma z Cupertino, jest długo oczekiwany smartwatch Apple’a – iWatch. Serwis DDaily.co.kr podaje, iż Apple zlecił produkcję 2 milionów wyświetlaczy do swojego zegarka. Ekrany wykona firma LG, a produkcja będzie trwała od lipca do września. Według koreańskiego źródła wyświetlacze mają mieć przekątną 1,52 cala i być wykonane w technologii Plastic OLED. Dodatkowo ekran ma być, podobnie jak w niedawno zaprezentowanym LG G Flex. Mogą się dać jednak we znaki kłopoty Apple’a z produkcją – pojawiały się informacje, że podczas procesu produkcji tylko 5 na 10 wyprodukowanych egzemplarzy nie przeszło testów jakościowych, co już kilkakrotnie opóźniało premierę smartwatcha od Apple’a.

źr: Digi.Tech.qq.com, DDaily.co.kr, UnwiredView Obrazy prezentują koncepty artystyczne nowych urządzeń Apple’a.

0