Cut the Rope 2 Nadchodzi wielkimi krokami!

Chociaż studio ZeptoLab i ich popisowa gra “Cut the Rope” nie jest tak popularna jak Angry Birds od Rovio, to z pewnością zdecydowana większość osób miała z tą produkcją styczność. Trzeba przyznać, że ten “zabijacz czasu” o przygodach małej, łakomej żabki potrafi wciągnąć na wiele, wiele godzin, a teraz ZeptoLab zapowiedziało drugą część swojej gry, której premiera na iOS ma mieć miejsce 19 grudnia.

Na początek warto powiedzieć, że jeśli nie graliście w pierwszą część “Cut the Rope” to nie traćcie czasu i pobierajcie ją najszybciej jak się da z zamieszczonego poniżej linku.

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeptolab.ctr.ads&hl=pl
iOS: https://itunes.apple.com/us/app/cut-the-rope-free/id394613472
Windows Phone: http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/cut-the-rope/4c0cf9f4-31f0-444e-9321-0237d04f6a38

Jeśli już ukończycie wyżej zamieszczoną grę to nie zapomnijcie o: “Cut the Rope: Time Travel” oraz “Cut the Rope: Experiments”.

Natomiast jeśli już jesteście weteranami tytułowej prrodukcji, to nadejście sequela powinno Was zainteresować. W zamieszczonym niżej traileru możemy dostrzec nowe postaci występujące w grze, odświeżony wygląd menu oraz nowe elementy w rozgrywce. ZeptoLab wycenił swoją produkcję na 0.99$ w AppStore w wersji dla iPhone i według przecieków taka sama cena będzie widniała w sklepie Google Play. Na początku wpisu napisałem jedynie o premierze dla iOS i niestety to nie jest mój błąd. Wersja na platformę Android i Windows Phone pojawi się w późniejszym terminie, co jest spowodowane koniecznością lepszej optymalizacji gry pod kątem zdecydowanie większej ilości urządzeń pracujących na tym systemie.

Jeśli na co dzień obcujecie z platformą od Apple to już za 4 dni będziecie mogli wyżej opisaną grę przetestować. Natomiast jeśli dzielicie ze mną los użytkowników Androida, bądź WP to nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwość…

0