Czarny HTC One Max pokazany w Hong-Kongu

Zdecydowanie wszyscy woleliby zobaczyć mocniejsze podzespoły w HTC One Max, ale tajwański producent jedynie zmienia kolor swojego urządzenia. Jednakże pomijając oczekiwania o specyfikacji trzeba przyznać, że czarny Max prezentuje się wyśmienicie.

Htc One był jest modelem niezwykle udanym i prezentującym się niemalże perfekcyjnie. Nic dziwnego, że w podstawowej wersji spotkamy różne wersje kolorystyczne: czarna, srebrna, czerwona, niebieska, a nawet złota! Jak widać HTC nie spoczywa na laurach i wprowadza czarną kolorystykę większego brata One. Oprócz zmiany koloru nie znajdziemy żadnych innych zmian we wnętrzu czy w budowie.

 gsmarena_001

Wyżej umieszczone urządzenie zostało pokazane kilka dni temu w Hong-Kongu i niestety w chwili obecnej dostępne jest tylko i wyłącznie na rynku azjatyckim. Cena One Max w kolorze czarnym nie odbiega od podstawowej wersji kolorystycznej, zatem wynosi ona ok. 750$ (2200-2300 zł)

  gsmarena_002

Patrząc na wcześniejsze ruchy HTC możemy stwierdzić, że w niedługim czasie pojawią się kolejne wersje kolorystyczne zarówno One Max jak i One Mini. Najprawdopodobniej kolejnymi kolorami obudowy będzie czerwień i granat.

Podsumowując, wszystko ładnie i pięknie, tylko nie wiadomo kiedy i czy w ogóle inne kolorystyki pojawią się na naszym rynku. Niestety, trzeba czekać…

0