Czterordzeniowy tablet Steelcore 10 III Overmax

Czterordzeniowy Steelcore 10 II to 10 calowy wyświetlacz pojemnościowy IPS, stylowa, aluminiowa obudowa,  czterordzeniowy procesor Quad core CPU RK3188 Cortex-A9, 1.6 GHz gwarantujący błyskawiczne wyświetlanie stron WWW i komfortową pracę w wielu aplikacjach jednocześnie. 10 punktowy ekran dotykowy o parajumpersonline.fr rozdzielczości 1280 x 800- 16:10. Tablet pracuje na systemie Android 4.2. Za przetwarzanie grafiki odpowiada układ Mali 400. Tablet obsługuje najpopularniejsze w Polsce platformy telewizyjne. Steelcore 10 III posiada też m.in. Bluetooth, Wifi oraz dwie kamery (2Mpix, 5Mpix). Posiada wytrzymałą baterię:7000 mAh. Słuchawki w zestawie.

Trzy zainstalowane aplikacje na start:

parajumpers

EasyCall: największa telefonia internetowa w kraju. Dzwoń z komórki na tablet i na odwrót. Numer telefonu gratis, nawet 60 minut rozmów na start, darmowa poczta głosowa.
7 digital:  7digital oferuje dostęp do ponad 24 milionów piosenek w najlepszej jakości, najpopularniejszych przebojów jak i muzyki niezależnej. Kupuj legalnie i ściągaj swoja ulubioną muzykę którą możesz słuchać na tablecie, smartfonie i komputerze niezależnie gdzie się znajdujesz. Twoje piosenki są zawsze dostępne w chmurze, bezpiecznie przechowywane, możesz je ściągnać lub odsłuchiwać poprzez aplikacje mobilną lub 7digital Player. Dajemy Tobie dostęp do Twojej muzyki na Twoich zasadach. Kupując legalnie muzykę na 7digital wspierasz z nami artystów !

Kingsoft Office for Android: pakiet biurowy. Pełna zgodność z formatami MS Office, zarówno starszymi, jak i nowszymi. Możliwość odczytu plików :txt. Dokumenty można nie tylko odczytywać, ale i zapisywać w nowych formatach MS Office (.docx, .pptx, .xlsx). Plik tekstowy oferuje również możliwość zapisu do PDF. Użytkownicy pracujący często na arkuszach Excela docenią masę poręcznych funkcji, na czele z automatycznym wyciąganiem średniej czy sumy dostępnych komórek w wierszu.
Tablet Steelcore 10 III objęty jest trzyletnią gwarancją, a wszelkie wady lub uszkodzenia sprzętu ujawnione i zgłoszone w okresie gwarancji będą usunięte bezpłatnie w terminie do 7 dni roboczych.

1234

W sprzedaży na początku września br. Cena jest jeszcze nieznana.

Specyfikacja:
System: Android 4.2
Chipset: Rockchip RK 3188
Procesor: Quad Core
Prędkość: 4x 1.6 GHz
Ekran: 10.1″ IPS
Rozdzielczość: 1280×800 px
Pamięć RAM: 2GB DDR3
Pamięć wbudowana: 16GB
Inne:
2 Kamery: przednia: 2Mpix, tylnia: 5Mpix
Nagrywanie przez mikrofon
Słuchawki stereo 3,5 mm w zestawie
Głośnik
USB
WIFI 802.11b/g/n
Bluetooth
HDMI
microUSB
MicroSD 32 GB
Bateria: 7000 mAh

informacja prasowa 

0

2 Replies to “Czterordzeniowy tablet Steelcore 10 III Overmax”

Comments are closed for this post.