Czy tak będzie wyglądał iPhone 6?

Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia, które przedstawiają iPhone 6. Póki co nie wiemy czy przedstawiają one faktycznie produkt Apple czy też zwykłą podróbkę, możliwe też, że na fotografiach widać następce nie iPhone 5S, lecz 5C. Na chwilę obecną ciężko to wszystko stwierdzić, ale samym zdjęciom warto się przyjrzeć. “Szóstka” według wielu przecieków ma mieć pokryty ekran szkłem szafirowym, które będzie kilka razy bardziej wytrzymałe od najnowszej generacji Gorilla Glass. Mówi się również o nowej generacji ekranu Retina, lecz niestety nic na ten temat jeszcze nie wiadomo.

  gsmarena_001

4,7″ ekran i tylna obudowa w pełni z aluminium, tak w skrócie można opisać model ze zdjęć. Dość dziwne jest to, że wszystkie przetłoczenia innymi materiałami niezwykle przypominają te, znane z modeli HTC One oraz HTC One M8.

  gsmarena_002

Plotki mówią, że tytułowy model zostanie zaprezentowany najwcześniej w sierpniu, zatem do oficjalnej premiery przyjdzie nam trochę poczekać. Co sądzicie na temat takiego wyglądu iPhone 6? Mnie osobiście nie zachwycił i jeśli faktycznie jest to prawdziwy model, to mam nadzieję, że Apple jeszcze dużo w nim zmieni…

5