Czy to Xperia L4 i phablet Nokii?

W sieci pojawiło się interesujące zdjęcie, które prawdopodobnie przedstawia Xperię L4, a na dalszym planie phablet od Nokii. Ile w tym prawdy i jak wyglądają owe zdjęcia? Wszystko w dalszej części wpisu.

Trzeba przyznać, że zdjęcie na którym widać po raz pierwszy te telefony (phablety) wzbudza ciekawość. Na pierwszym planie widnieje Xperia Togari (L4), a na dalszym widać spore urządzenie od Nokii, które według przecieków nosi nazwę 1030, a najprawdopodobniej ze względu na swój wygląd będzie się nazywać Lumia 1030.

gsmarena_005

Sony według plotek będzie miał wyświetlacz o przekątnej 6,44″ w rozdzielczości FullHD, a za jego sprawną pracę ma odpowiadać najnowszy układ od Quallcoma – czterordzeniowy Snapdragon 800.
gsmarena_001

Urządzenie Nokii po raz pierwszy zostało uchwycone i wcześniej nie było żadnych przecieków na ten temat. Z tego niezbyt wyraźnego zdjęcia można mniemać, że przekątna ekranu będzie oscylowała w okolicach 6-6,7″.

gsmarena_004

Na koniec warto powiedzieć, że jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia i całkiem możliwe, że ktoś się po prostu bawił w programie graficznym robiąc te dwa phablety. Na wiekszą ilość informacji z pewnością przyjdzie nam trochę poczekać.

A według was zdjęcia są prawdziwe? Czy Nokia na prawdę zdecydowała się jako pierwsza wejść na rynek ponad 6″ phabletów z Windows Phone? Opdowiedzi piszcie w komentarzach.

0