Dniówki w Heyah, cały dzień za 0,28 zł

 Od 09 września do Heyah wkraczają „Dniówki”.  Nowa oferta Heyah pozwala na cały dzień gadania, SMSowania czy surfowania w Internecie za zaledwie 0,28 zł.  Heyah oferuje nowy system rozliczania usług, który pozwala na pełną kontrolę wykorzystywanych środków z konta. Użytkownicy za 0,28 zł, otrzymują nielimitowane rozmowy do Heyah i T-Mobile, SMSy do wszystkich sieci lub surfowanie w sieci przez cały dzień, czyli „Dniówkę” dowolnej usługi. „

Dniówkę” danej usługi aktywuje się tylko 1 raz – moment pierwszego skorzystania z usługi w kolejnych dniach jest równoznaczny z rozpoczęciem dniówki. Co ważne, jeśli przez cały dzień nie skorzysta się z danej usługi – opłata dzienna nie zostanie pobrana, czyli jak nie korzystasz to nic nie płacisz.Można zatem ograniczyć się wyłącznie do tego, z czego korzysta się najwięcej i świadomie oszczędzać. Klient może korzystać jednocześnie ze wszystkich trzech dniówek.

heyah_dniowka

Heyah proponuje dodatkowe, opcjonalne pakiety usług. Pakiety internetowe to koszt odpowiednio: 10 złotych za 1 GB, 20 zł za 3 GB i 30 zł za 6 GB na 30 dni.. Klienci mogą aktywować również, m.in. pakiet 1000 SMSów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 złotych, czy pakiety od 30 do 120 minut do wszystkich sieci w cenie od 5 do 15 złotych.

heyah_dniowka_2

Kolejną nowością w taryfie Dniówka jest połączenie baz klientów T-Mobile i Heyah i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci, co dla klientów oznacza niższe koszty. Zmiana podejścia oznacza również wprowadzenie oferty Heyah do sieci sprzedaży T-Mobile. Wraz z nową ofertą do sprzedaży trafiają startery Heyah przygotowane w nowej wizualizacji. Doładowania w nowej taryfie przedłużają ważność konta według zasad poniżej:

doładowanie

Okres ważności

5 – 9 zł

5 dni

10 – 19 zł

10 dni

20 – 49 zł

1 miesiąc

50 – 500 zł

100 dni

Taryfę Dniówka można aktywować kupując starter w nowej wizualizacji, wtedy nowa taryfa dostępna jest od razu, lub kupując starter w poprzedniej wizualizacji i wysyłając bezpłatny kod *100*812#. Na nową taryfę mogą również przenieść się dotychczasowi klienci Heyah, wysyłając w/w bezpłatny kod.

0