Dwa zdjęcia następcy HTC One!

Chociaż następca flagowego modelu HTC póki co nie jest tak wyczekiwany jak Samsung Galaxy S5, to z pewnością warto mu zwrócić uwagę.

HTC One w kolorze srebrnym według wielu to jeden z najlepiej wyglądających telefonów na rynku. Dlatego też niezmiernie cieszy fakt, że z dzisiejszych “przeciekowych” zdjęć można zauważyć, iż jego następca będzie prezentował się jeszcze lepiej! Chociaż na pierwszy rzut oka zmiany są niewielkie, to każdy bez problemu powinien je zauważyć. Z punktu estetycznego najważniejszą ze zmian jest nowy kolor na wzór szczotkowanego aluminium, który prezentuje się obłędnie. Chociaż i poza wyglądem natkniemy się na kilka ciekawych modyfikacji, ale o nich napiszę w dalszej części tekstu.

gsmarena_001 gsmarena_002

Jak można zauważyć na zdjęciu przedstawiającym tylni panel wypełnienia (czarne paski) w HTC będą prawdopodobnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, w przeciwieństwie do tych samych elementów występujących w One. Ponadto można dostrzec dodatkowe oko kamery nad głównym aparatem, chociaż nie jest to jasne czy to faktycznie drugi tylni aparat czy też jakiś zaawansowany sensor. Natomiast pewne jest to, że w tym modelu ujrzymy podwójną diodę doświetlającą wykonaną w technologii LED.

Z przodu bez zbędnych zmian. Nie ujrzymy tu fizycznych klawiszy czy jakiegoś przeprojektowania wyglądu. I dobrze, w końcu jak to mówią “lepsze przeciwieństwem dobrego”.

HTC M8 ma zostać zaprezentowany, według plotek oczywiście, pod koniec marca. Spodziewana specyfikacja to 4,7-5″ ekran FHD/QHD, 4 rdzeniowy procesor Snapdragon 800, 2-3 GB pamięci RAM oraz ponownie aparat wykonany w technologii Ultrapikseli.

0