Flixbus: Od teraz zapłacimy za pomocą Apple Pay

  FlixBus integruje Apple Pay z aplikacją FlixBus na iOS, Pozwalając użytkownikom tego systemu na zakup biletów znacznie szybciej i bezpieczniej. Opcja jest dostępna również w Polsce.

 

– Wprowadzanie innowacji technologicznych dla klientów to jeden z naszych priorytetów od początku powstania FlixBusa w 2013 roku. Zatrudniamy zespół ponad 200 programistów, których głównym zadaniem jest ciągłe doskonalenie cyfrowego produktu i integracja nowych rozwiązań – mówi Daniel Krauss, współzałożyciel i CIO w FlixMobility.– Dzięki Apple Pay nasi klienci będą mogli szybko i łatwo zakupić bilet na połączenie FlixBusa, mając pewność, że ich dane będą bezpieczne.

 

Podstawowymi cechami Apple Pay jest bezpieczeństwo i prywatność. Korzystając z karty kredytowej lub debetowej w Apple Pay, na urządzeniu ani serwisach apple nie są przechowywane numery kart. Zamiast tego utworzony zostaje specjalny unikatowy Numer Konta Urządzenia który jest dobrze zaszyfrowany i bezpiecznie przechowywany na urządzeniu. Każda transakcja jest autoryzowana jednorazowym dynamicznym kodem bezpieczeństwa. Pasażerowie FlixBusa którzy korzystają z systemu iOS podczas zakupy mają wybór „Zapłać z Apple Pay”, który umożliwi bardzo szybką płatność dzięki temu, że dane do płatności zapisane są w Portfelu Apple.

 

0