gsmarena_001

Galaxy S4 i S4 Mini ze skórzanymi pokrywami baterii

1966

Najwyraźniej tylna pokrywa baterii w Samsungu Note 3 spodobała się społeczności tak bardzo, że koreański producent zamierza zastosować to rozwiązanie w dwóch innych modelach.

Mowa tu o modelach S4 i jego pomniejszonej wersji. Oba w swojej najnowszej odmianie dostaną czarną, skórzaną pokrywę baterii, która muszę przyznać prezentuje się na prawdę nieźle. Taką modyfikacją został jednak objęty tylko model i9505, czyli ten, z którym mamy do czynienia na rynku europejskim (Procesor Snapdragon

600).

gsmarena_001

Z wyjątkiem odświeżenia wyglądu w urządzeniach nie zostały zmienione żadne podzespoły, więc nie mamy co liczyć na jakiś skok wydajności czy coś w tym rodzaju. Oba modele noszą dumną nazwę „Black Edition”, a dostępne są w cenie 660$ za S4 oraz 460$ za wersję mini. Podane ceny są wzięte z rynku rosyjskiego i nie wykluczone, że gdy tylko pojawią się w Europie to ich cena spadnie o kilkanaście procent.

Osobiście muszę przyznać, że podoba mi się taka limitowana edycja opisywanych urządzeń i oczywiście w jakiś sposób urozmaicą gamę z serii Galaxy S.

0
· · ·

Komentarze

  • mdmmd

    Matko boska człowieku na skórze to ty się nie znasz w NOTE # JEST IMITACJA SKORY Z TWORZYWA SZTUCZNEGO A NIE SKÓRA „ekspercie” zanim cos napiszesz to sprawdz to a nie podniecaj nsie jak gimbus

  • Pingback: Flash #1()

  • Pingback: bmi calculator for females()