Galaxy S4 z LTE-A i Snapdragonem 800

W przeciągu ostatnich dni wyciekł do sieci unboxing odświeżonego flagowego modelu Samsunga. Mowa tu oczywiście o Galaxy S4, co tym razem znajdziemy “es czwórce”? Czytajcie dalej.
Pierwszą mocno zauważalną zmianą są nowe kolory obudowy: Blue Arctic i Red Aurora. Trzeba przyznać, że takie wersje kolorystycznego tego modelu prezentują się całkiem ciekawie i będą się wyróżniać względem wersji zwykłej.

   gsmarena_001 gsmarena_002

Zmiany rzecz jasna nie objęły tylko wyglądu i najciekawsze są te, które zaszły wewnątrz urządzenia. Samsung zdecydował się umieścić w tej odmianie S4 moduł LTE-Advance, który ma oferować prawie dwukrotnie większą szybkość od zwykłego LTE oraz najnowszy czterordzeniowy procesor Quallcom Snapdragon 800, którego pracę wspomaga układ graficzny Adreno 330.

  gsmarena_007 gsmarena_004

Niestety, jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery, ani też ceny (wiadomo, że będzie droższy od zwykłęgo S4). Nie wiadomo również, czy sprzedaż będzie ogólnoświatowa, czy tylko dla wybranych krajów. W każdym bądź razie S4 LTE-A to ciekawa propozycja od koreańskiego producenta, zastanawia tylko to czemu tak szybko Samsung chce wypuścić kolejną wersję S4 skoro podstawowy model cały czas ma świetne wyniki sprzedażowe.

0