Galaxy S5 może mieć skaner siatkówki oka i wyświetlacz 2K

Do końca 2013 roku zostały równo 2 tygodnie i po tym czasie pierwsze smartfony dwa tysiące czternastego roku zostaną zaprezentowane. Z początku kolejnego roku możemy być niemal pewni, że Samsung zapowie swój kolejny flagowiec. Pomimo tego, że nie ma potwierdzonych informacji, to coraz więcej plotek napływa do sieci.
Jeśli chodzi o przewidywany wygląd i funkcje S5 to z pewnością trzeba wymienić aluminiową obudową i mocno poprawiony aparat wraz z lepszym elementem doświetlającym. Jednak prawdziwą rewolucję koreański producent może wprowadzić montując w swoim smartfonie wyświetlacz 2K ( w rozdzielczości 2560 x 1440) oraz skaner siatkówki oka. Jak wcześniej już napisałem informacje te są tylko plotkami, lecz oba elementy mają swoje wytłumaczenie.

gs 5(Zdjęcie przedstawia prywatną wizualizację S5)

Najpierw zajmijmy się ekranem. Samsung ekrany do swoich urządzeń produkuje we własnym zakresie, więc prawdopodobieństwo przecieków jest zmniejszone, zatem można zrozumieć tak późne spekulacje na ten temat. Natomiast jeśli chodzi o skaner siatkówki oka to już chyba wszyscy zauważyli, że Samsung nie montuje, ani nie tworzy własnych prototypów skanerów linii papilarnych. Stąd można wywnioskować, że koreański gigant szykuje coś rewolucyjnego.
Podsumowując te wszystkie plotki, to z pewnością niektóre z nich za kilka miesięcy pójdą w niepamięć. Ja natomiast liczę, że już po targach CES, które zaczną się 7-go stycznia Samsung zapowie premierę modelu S5.

0

2 Replies to “Galaxy S5 może mieć skaner siatkówki oka i wyświetlacz 2K”

Comments are closed for this post.