Galaxy S5 oraz Gear 2 w naszej redakcji!

Dzisiaj do nas całkiem nieoczekiwanie kurier dostarczył przesyłkę i napomniał coś, że prawdopodobnie od Samsunga. Mocno zdziwiony wziąłem się za rozpakowywanie dosyć sporych rozmiarów paczki, w której znalazłem dwa opakowania – jedno skrywające Galaxy S5 w kolorze czarnym oraz drugie z brązowo – złotym Gearem 2. Pomimo tego, że oba urządzenia na rynku są już jakiś czas, to dopiero teraz ich ceny zaczynają spadać do przystępnych, a producent wyeliminował większość błędów z ich systemów.

Warto przypomnieć, że Galaxy S5 to obecnie flagowy model producenta wyposażony w 5,1″ ekran AMOLED o rozdzielczości FullHD, 2 GB RAM oraz 16 Mpix aparat. . Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej to zapraszam do popremierowego opisu S5, który przygotował jakiś czas temu Kuba. Link tutaj.

galaxy-s5-launch-hero_0

Natomiast jeśli chodzi o inteligentny zegarek Gear 2, to jest to jeden z najbardziej zaawansowanych i najciekawszych smartwatchów obecnie dostępnych na rynku, oprócz świetnego, dość dużego wyświetlacza posiada on czujnik pulsu, port podczerwieni oraz 2 Mpix aparat, który jest w stanie nagrać 15 sekundowy filmik w rozdzielczości 720p

oraz wykonać zdjęcie w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Samsung-Galaxy-Gear-2-MWC

W tym wpisie nie będzie jakiegoś opisu urządzenia, gdyż zawiera on jedynie charakter informacyjny o tym co w późniejszym czasie pojawi się na portalu, ale muszę się Wam przyznać, że oba te sprzęty zrobiły na mnie ogromne wrażenie. A i byłbym zapomniał, jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące tych urządzeń, to piszcie je w komentarzach, z pewnością na nie odpowiemy!

2