HTC Desire 400 – kolejny Dual Sim

HTC po cichu wprowadziło na swoje strony model 400 Dual Sim – telefon trzeba przyznać dość ciekawy za sprawą obsługi dwóch kart SIM, jednak tajski producent nie jest zbyt pewny co do specyfikacji, bądź ma zamiar produkować dwa różne modele pod tą samą nazwą.

Bardzo dziwna sprawa z tym tytułowym modelem. HTC na oficjalnych stronach w niektórych krajach podało inną specyfikacją niż w reszcie krajów. Przyjrzyjmy się temu bliżej.
Na rosyjskiej stronie znajdziemy takie informacje: 4.3″ wyświetlacz z rozdzielczością 480 x 800 pixeli. Nowy cztero-rdzeniowy procesor Snapdragon 400 o taktowaniu 1.2 GHz wraz z 1 GB of RAM. Oprócz tego znajdziemy 8 megapixelowy tylny aparat z doświetleniem LED, 1.6 megapixelową przednią kamerę i 4 GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia poprzez microSD.
Specyfikacja podana na ukraińskiej stronie prezentuje się trochę inaczej: Dwu-rdzeniowy procesor Qualcomm z 1 GB Ram, 5 Mpix tylny aparat oraz przednia kamera VGA.

 gsmarena_003 gsmarena_001 gsmarena_002

Pomijając te różnice obie specyfikacje są zgodne co do: Interfejsu Sense, który na zdjęciach widnieje w wersji 4-tej oraz funkcji BlinkFeed. Bateria o pojemności 1,800mAh ma zapewnić do 12 godzin rozmów w trybie 3G.

HTC nie podaje póki co ceny, ale wiemy, że smartfon będzie sprzedawany w trzech kolorach.

0