HTC Desire SV w Polsce

HTC wprowadza do Polski nowy model smartfona – HTC Desire SV. HTC Desire SV został zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią sobie posiadanie dwóch numerów w jednym telefonie – powiedział Peter Chou, prezes firmy HTC. Każdy wyprodukowany przez nas telefon jest tworzony z myślą o tym, aby być maksymalnie dopasowanym do preferencji użytkownika. HTC Desire SV oferuje wysoką wydajność, doskonałą rozrywkę i szybki dostęp do sieci społecznościowych, a wszystko to w jednym i tym samym urządzeniu – dodaje Chou.

W HTC Desire SV wykorzystany został wydajny, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz oraz slot na karty microSD, które zwiększają możliwości telefonu. Wielozadaniowość pozwala na jednoczesne przeglądanie stron internetowych i korzystanie z wielu aplikacji, m.in. tych biurowych. Technologia Beats Audio gwarantuje autentyczne brzmienie każdego utworu, filmów wideo oraz efektów dźwiękowych w grach, przekształcając słuchawki telefonu w mobilne centrum rozrywki. HTC Synch Manager automatycznie synchronizuje całą kolekcję muzyki, trzymaną w pamięci urządzenia – bez względu na to, gdzie się znajdujemy.

htc-desire-sv-3v-black

Dzięki 8-megapikselowemu aparatowi fotograficznemu z sensorem BSI, HTC Desire SV uchwyci każdy moment, nawet w słabym świetle. Wyposażony został w jasną przysłonę obiektywu f/2,2, szerokokątny obiektyw 28mm oraz autofokus z diodą doświetlającą LED. Robiąc doskonałej jakości zdjęcia możemy szybko i bez problemu dzielić się nimi, przesyłając je na swoje konto na Dropboxie o pojemności 25 GB.

Zarówno treści wideo, jak i zdjęcia wyświetlane na ekranie urządzenia są niezwykle wyraźne i kolorowe. Zachowują wyjątkowe bogactwo szczegółów, widocznych na 4,3 calowym ekranie, wykonanym w technologii WVGA Super LCD2. Mechanizm poprawiający kolory zapewnia wysoki kontrast i pełne barwy, natomiast optyczna luminacja zmniejsza odbicia światła, zwiększając wygodę oglądania. Wyświetlacz oferuje także szerokie kąty widzenia, przydatne podczas pracy w ruchu oraz przy silnym świetle słonecznym. Teraz dzielenie się treścią prezentacji i dokumentów wśród znajomych lub partnerów biznesowych jest niezwykle łatwe.

htc-desire-sv

Rozwiązanie typu Dual SIM pozwala bez problemu rozdzielić pracę zawodową z życiem osobistym. Co więcej, w HTC Desire SV można utworzyć dwa oddzielne konta w jednym smartfonie, bez konieczności posiadania drugiego telefonu.

HTC Desire SV jest dostępny na polskim rynku, w cenie 1299 zł.

 • Obrazy pełne żywych kolorów na dużym wyświetlaczu.

  Przygotuj się na niesamowite obrazy na wyświetlaczu o przekątnej 4,3 cala w telefonie HTC Desire SV. Zdjęcia i filmy są jasne i mają żywe kolory. Mechanizm poprawiający kolory zapewnia wysoki kontrast i pełne barwy, natomiast optyczna luminacja zmniejsza odbicia światła, zwiększając wygodę oglądania.

HTC Desire SV — obrazy pełne żywych kolorów na dużym wyświetlaczu.

 • Ułatw sobie życie korzystając z dwóch kart SIM w jednym telefonie.

  Oto telefon łączący pracę i rozrywkę dzięki obsłudze dwóch kart SIM, co pozwala na korzystanie z dwóch linii. Zamiast nosić telefon służbowy i prywatny, możesz mieć jedno urządzenie z dwoma numerami i informacjami przechowywanymi osobno. Przydaje się również w podróży, ponieważ można się łatwo przełączać między dwoma różnymi sieciami.

HTC Desire SV — ułatw sobie życie dzięki dwóm kartom SIM w jednym telefonie.

 • Niezwykły aparat.

  Uchwyć wszystkie niezwykłe chwile dzięki aparatowi o rozdzielczości 8 megapikseli z autofokusem i matrycą BSI (BackSide Illumination), który idealnie nadaje się do robienia zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. Szerokokątny obiektyw (28 mm) z f2,2 pozwolą ująć więcej osób na jednym zdjęciu. Funkcja Smart Flash zapewnia odpowiednią ilość światła — pięć różnych poziomów lampy błyskowej, które automatycznie ustawiają się w zależności od odległości do fotografowanego obiektu. Dzięki funkcji HTC VideoPic możesz jednocześnie filmować i fotografować.

HTC Desire SV — niezwykły aparat.

 • Wyjątkowy profil Beats Audio.

  Dzięki wbudowanej funkcji Beats Audio™ możesz się cieszyć głębszymi basami, wyraźniejszymi partiami wokalnymi i bardziej szczegółowymi wysokimi dźwiękami w muzyce, filmach i grach. Nie tylko usłyszysz, ale i poczujesz muzykę!

HTC Desire SV — wyjątkowy profil Beats Audio.

(ź) HTC
0

2 Replies to “HTC Desire SV w Polsce”

 • Kończy mi się umowa w T mobile mam ixperie neo myślę o zamianie na Desire SV Wygląda obiecująco zdjęcia, muza, dwa numery ciekawe ile razy może upaść? Ixperia neo co chwila zalicza glebę rozpada się i….nic, działa idealnie dalej a tego jednak się obawiamy. Ten jest większy, cięższy….

 • Tak, telefon wygląda obiecująco. Kiedy będzie w T-Mobile? tego niestety nie wiemy

Comments are closed for this post.