HTC nabija się z S5, śmieszne?

2123

Cały smaczek premiery idealnie oddał Kuba w tym artykule, zatem ja się nie będę nad tym rozwodził. Chcę Wam jedynie pokazać zdjęcie, którym tajwański producent ośmiesza Samsunga.

Wielu Samsung Galaxy S5 zaskoczył, wielu rozczarował, tak można w skrócie objąć jego premierę, jednak HTC znalazł pewne śmieszną analogię do faktury tylnej klapki baterii. A cały żart znajdziecie na zdjęciu poniżej, które dzisiaj wyciekło do sieci. Czyżby szykowała się jakaś większa wojna między tymi firmami? Tego nie wiemy, ale być właśnie tak się stanie.

gsmarena_001
Porównanie obudowy S5 do plastra wygląda dość… dziwnie, może i jest to trochę śmieszne, ale bez przesady. W mojej ocenie skoro HTC sobie na takie coś pozwala, to HTC One 2 musi być na prawdę dobry, lepszy od S5, bo w innym wypadku wszystko zwróci się przeciw Tajwańskiemu producentowi, a wtedy już może im nie być tak do śmiechu jak teraz. Całą sprawę rozgrzewa jeszcze jeden fakt, wyżej widniejące zdjęcie na swoim Tweeterze udostępnił nie byle kto, ale Jason Mackenzie – Dyrektor HTC w Ameryce.

Warto przypomnieć, że premiera urządzenia odbędzie się już 25 marca i wtedy dowiemy się wszystkiego (albo prawie wszystkiego) na temat najnowszej słuchawki HTC.

0
· · ·

Komentarze

 • Cytat ” Porównanie obudowy S5 do paska wygląda dość” ktoś tu jest albo ślepy albo ograniczony JA NA ZDJĘCIU WIDZE PLASTER A NIE PASEK TY PSEUDO REDAKTORZYNO!!!

  czesiek z klanu 26 lutego 2014 20:30
 • Poprawione, faktycznie na zdjęciu widnieje plaster. Ja widziałem identyczne paski, dlatego mi się skojarzyło. Tylko szkoda, że od razu zaczynasz od wyzwisk, a nie od normalnego przedstawienia faktu. Niski poziom kultury z Twojej strony…

  Jezyk 26 lutego 2014 20:40
 • @czesiek z klanu
  A Ty się opanuj człowieku bez kultury. Jeden mały błąd a Ty jedziesz po człowieku jak po psie. Ogarnij się…

  k 26 lutego 2014 21:26