HTC One – Aktualizacja Android 4.2.2 i odświeżony Sense

Pojawiły się pierwsze screeny przedstawiające co zawiera najnowsza aktualizacja dla flagowego modelu HTC. Co prawda nie wiadomo czy to są wszystkie zmiany, ale z pewnością te na zdjęciu są warte uwagi.
Jeśli posiadacie HTC One to wiecie, że zarówno Android 4.1 i Sense 5 działają bardzo sprawne, ale aktualizacja to rzecz nieunikniona. Póki co nie wiemy kiedy HTC wypuści aktualizację, ale już wiemy co będzie w niej ciekawego. Pierwszą i bardzo przydatną zmianą jest dodanie % baterii w górnym pasku zadań. Kolejną rzeczą są trochę zmienione szybkie ustawienia, do których dostęp mamy po rozwinięciu górnego paska. Ostatnią rzeczą o jakiej możemy dzisiaj mówić to odświeżona lista aplikacji względem obecnej. Oprócz tych elementów z pewnością zostanie zwiększona zostanie optymalizacja procesora, co poprawi jego wydajność. Póki co nie wiadomo czy to wszystkie zmiany, czy jeszcze czymś nas HTC zaskoczy. Na pewno warto czekać, tylko nie wiadomo jak długi okres czasu.

Jeśli przyjrzymy się niżej umieszczonemu zdjęciu można dostrzec, że ten One prawdopodobnie znajduje się w rękach naszego rodaka, ponieważ przy pogodzie widnieje nazwa miejscowości “Ustroń”.

422sense5htconejt

0

12 Replies to “HTC One – Aktualizacja Android 4.2.2 i odświeżony Sense”

 • “Sabanasta” wersja androida, a prostej rzeczy nie ma:
  ustawiania osobnych dźwięków, dla emaila, sms, komunikatorów, telefonu itp.
  Jeśli się mylę, to proszę o wskazówki, tak to mam na HTC One zrobić, bo na BB Z10, to wszystko intuicyjnie się robiło.

 • Wchodzisz w ustawienia wybranego konta mailowego, wybierasz pozycję powiadomienia i sposób w jaki telefon ma powiadamiać Cię o poczcie. Uważam, że może nie intuicyjne, ale skuteczne… w moim przypadku. Trzy konta mail i każde z innym dźwiękiem, zawsze wiem czy spieszyć się do telefonu, czy niekoniecznie.

 • Dzięki.
  Lepiej, ale niestety nie mogę wybrać swojego ulubionego (czyli mp3).
  Przy dzwonku można, a innych powiadomieniach już nie.

 • To jest ANDROID Open Source, wystarczy przeniesc utwór do folderu tam gdzie jest dźwięk powiadomienia facebook albo po prostu do folderu “Notifications”a poźniej zresetowac telefon aby go wczytalo do listy dźwięków i ustawić i proszę twój ulubiony dzwonek na powiadomieniu. 😀

 • OK, to się dało zrobić. Dzięki.
  Jednak nadal nie mam osobnych dźwięków dla:
  – emaili,
  – komunikatorów
  – SMS

 • A ja wciąż jej nie dostałem. Wchodzę do aktualizacji oprogramowania i dostaję info że “brak dostępnych aktualizacji…”. Jakiś pomysł?

 • USTAWIENIA
  informacje/aktualizacje oprogramowania
  Za pierwszym razem o coś się zapytał (nie pamiętam) i mu potwierdziłem.
  Przy następnym razie, znalazł aktualizację i POSZŁO 🙂

Comments are closed for this post.