HTC pracuje nad 6 calowym One MAX’em

Po Samsungu i linii Note, po Sony i modelu Z Ultra HTC zdecydowało się również zająć miejsce w segmencie smartfonów z ogromną przekątną ekranu, czyli też jak niektórzy mówią: “phabletów”. Jak donosi portal Mobile Geeks HTC przygotowuje 6″ wersję One (prawdopodobnie One MAX)
Oprócz wcześniej wspomnianej przekątnej ekranu wiadomo, że będzie on wyświetlał obraz o rozdzielczośći 1080p, ale nie wiemy czy będzie go można obsługiwać czymś oprócz palca tak jak to ma miejsce w przypadku serii Note(rysiki pojemnościowe) czy Z Ultra (rysiki pojemnościowe oraz dowolne przedmioty powyżej 1mm średnicy szpicy). Jeśli chodzi o specyfikacje wewnątrz urządzenia jest bardzo ciekawie, ponieważ znajdziemy tu 4 rdzeniowy Snapdragon 800 o taktowaniu 2,3 GHz, 2 GB pamięci RAM i 32/64 GB pamięci wbudowanej. Na uwagę zasługuje również ogromna bateria o pojemności 3200 mAh, która powinna wystarczyć na co najmniej poprawny czas pracy.

    nexusae0_HTC-One_3V_Black

Prawdopodobnie One MAX zostanie zaprezentowany we wrześniu, czyli wtedy kiedy Samsung wypuści Note’a III, a Xperia Z Ultra wejdzie na rynek. Trzeba przyznać, że tak jak w przypadku obecnych flagowych modeli HTC, Samsunga i Sony rywalizacja między ich większymi wersjami będzie bardzo zaciekła. Muszę przyznać, że z niecierpliwością czekam, aż te “phablety” wejdą na rynek.

(Na zdjęciu znajduje się HTC ONE)

0