HUAWEI Ascend G510 już w Polsce

HUAWEI, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), wprowadził na polski rynek stylowy smartfon Ascend G510. Telefon łączy najlepsze w swojej klasie parametry techniczne oraz elegancki wygląd. Smartfon został wyposażony w mocny, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz, 4,5-calowy ekran wykonany w technologii IPS oraz system dźwięku przestrzennego DTS.

“Nasz najnowszy smartfon

HUAWEI Ascend G510 udowadnia, że dobry smartfon może mieć atrakcyjny, stylowy wygląd i ergonomiczny design” – powiedział Richard Yu, CEO grupy biznesowej Consumer w Huawei. “Ascend G510 jest doskonałym wyborem dla osób, które zwracają uwagę na styl, jednocześnie wymagając od telefonu funkcjonalności. Pragniemy dostarczać użytkownikom niesamowitych wrażeń, a Ascend G510 jest tego dowodem”.

163

HUAWEI Ascend G510 zaprojektowany jest z myślą o wygodzie użytkowania, dlatego ma jedynie 67 mm szerokości i 9,9 mm grubości a przed wyślizgnięciem się z dłoni chroni specjalna faktura obudowy. Smartfon korzysta z systemu operacyjnego Android 4.1 Jelly Bean. Wyposażony został w 4,5-calowy wyświetlacz FWVGA IPS o rozdzielczości 854×480 pikseli, którego ramka ma zaledwie 3,9 mm, dzięki czemu telefon gwarantuje doskonałe wrażenia podczas oglądania video. Aparat o matrycy 5 Mpix z funkcją autofokus i możliwością robienia zdjęć panoramicznych oraz przednia kamerka do wideorozmów o rozdzielczości 0,3 Mpix zadowoli wszystkich fanów mobilnej fotografii. Korzystanie z urządzenia ułatwia interfejs HUAWEI – Emotion UI, który pozwala w prosty sposób spersonalizować telefon.

161

Ascend G510 zasilany jest przez baterię o pojemności 1750 mAh, a autorski system oszczędzania energii HUAWEI gwarantuje nawet do 14 dni pracy w trybie czuwania bez konieczności podłączania do źródła energii. Jednocześnie wykorzystanie technologii automatycznego wyszukiwania stacji bazowych pozwala znacznie szybciej wykryć sygnał sieci komórkowych.

Ascend G510 już jest dostępny w ofercie sieci Orange w dwóch eleganckich kolorach – Phantom Black oraz Ceramic White, wkrótce zadebiutuje również w sieci PLAY.
W ofercie pozaoperatorskiej smartfon oferuje Komputronik (tylko wersja Phantom Black), w sugerowanej cenie detalicznej 749 zł.

(ź) HUAWEI

0