HUAWEI Ascend Y210 i Ascend Y300 w sprzedaży detalicznej

HUAWEI wprowadził do sprzedaży detalicznej w Polsce dwa nowe smartfony z linii Y, Ascend Y210 oraz Ascend Y300. Oba telefony zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które poszukują ciekawych smartfonów z dobrymi parametrami technicznymi w bardzo atrakcyjnych cenach. Smartfony Ascend Y300 i Ascend Y210 łączą intuicyjność i wygodę użytkowania z elegancką stylistyką. Parametry urządzeń pozwalają cieszyć się z szerokiego wachlarza multimedialnych możliwości, jakie oferują nowoczesne urządzenia mobilne – szybkiego działania, wysokiej jakości dźwięku i obrazu.

HUAWEI Ascend Y210
Ascend Y210 to kompaktowy i poręczny smartfon, działający na systemie operacyjnym Android 2.3 Gingerbread. Telefon wyposażony jest w 3,5-calowy wyświetlacz wykonany w technologii TFT LCD. Graficzne widżety i szybki dostęp do serwisów społecznościowych docenią użytkownicy pozostający w stałym kontakcie z bliskimi. HUAWEI Ascend Y210 wyposażono także w aparat o matrycy 2 Mpix i baterię o pojemności 1730 mAh.

huawei_ascend_y201

HUAWEI Ascend Y300
Smartfon posiada system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean. Został wyposażony w 4-calowy wyświetlacz IPS WVGA o rozdzielczości 480×800 pikseli. 5-punktowa technologia multi-touch pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z multimediów. Sercem smartfona jest dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,0 GHz. HUAWEI Ascend Y300 wyposażony został w aparat o matrycy 5 Mpix z możliwością robienia zdjęć panoramicznych oraz przednią kamerkę do wideorozmów o rozdzielczości 0,3 Mpix. Bateria o pojemności 1950 mAh pozwala na długie korzystanie z urządzenia bez konieczności podłączania do źródła zasilania.

Huawei-Ascend-Y300

HUAWEI Ascend Y300 i Ascend Y210 są już dostępne w ofercie sieci sklepów Komputronik. Ascend Y300 dostępny jest również w ofercie sieci T-Mobile.
Sugerowana cena detaliczna:
HUAWEI Ascend Y300 – 599 zł
HUAWEI Ascend Y210 – 349 zł

Huawei_y210_y300_m

O HUAWEI Device
HUAWEI to światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT). Firma jest liczącym się na światowym rynku producentem modemów do bezprzewodowej transmisji danych, telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów. HUAWEI współpracuje ze wszystkimi największymi spółkami telekomunikacyjnymi w ponad 100 krajach. Z rozwiązań firmy korzystają m.in. British Telecom, Vodafone, France Telecom/Orange, Deutsche Telekom, Telefonica O2, China Telecom, China Mobile, Telecom Italia, China Unicom oraz KPN. HUAWEI jest firmą globalną, operującą w 140 krajach, zatrudniającą ponad 150 tysięcy pracowników, z czego aż 46% pracuje w 16 centrach badawczo-rozwojowych. Firma dba o rozwój nowych technologii – 13% rocznego dochodu jest inwestowane w badania i rozwój.
W Polsce HUAWEI działa od 2004 roku, zatrudniając obecnie około 500 pracowników. Od 2006 roku Warszawa jest centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. HUAWEI Polska współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie sieci transmisyjnych i urządzeń dostępowych (modemy, routery), a od 2011 roku dostępne są w Polsce także telefony, smartfony i tablety HUAWEI.

(ź) Huawei

0