iPhone 6 prawdopodobnie wcześniej niż we wrześniu

Z ostatnich przecieków wynika, że tym razem Apple nie zamierza czekać z premierą iPhone 6 aż do września. Być może będzie to przełom pierwszego i drugiego kwartału kolejnego roku.

Samej plotki z pewnością nie można ignorować. Dwa ostatnie modele Apple wzbudziły zdecydowanie mieszane uczucia. Wiele osób narzekało na zbyt mało zmian i zbyt wiele błędów w 5S, natomiast kolorowy 5C spotkał się z ogromną falą krytyki dotyczącą odejścia od niepowtarzalnego stylu modeli Apple. Do tego wycofanie ładnie wyglądającej piątki na rzecz plastikowego 5C było nie do przełknięcia. Nawet w moich oczach firma z Cupertino lekko podupadła, ale wszystko może się zmienić z prezentacją kolejnego modelu.

iPhone 6, który ma posiadać większy ekran niż 4″(mowa nawet o 5″ calowej matrycy), ma mieć zmienioną bryłę oraz ma zostać wyposażony w kolejną generację procesorów wykonaną w technologii 20 nm. Oczywiście cena jak wszystkich urządzeń od Apple będzie spora i nie ma co liczyć na jakiekolwiek obniżenie cen.

Oprócz kolejnej generacji iPhone’a możemy się również spodziewiać w podobnym okresie prezentacji iPada Pro, który ma mieć 12,9″ wyświetlacz o rozdzielczości 4K.

Póki co jak sami zdążyliście zauważyć informację są niekompletne, ale jeśli tylko coś się zacznie dziać w okół premier tych dwóch urządzeń to od razu o tym napiszemy!

0