iPhone 6 w dwóch rozmiarach? Według Foxconna całkiem możliwe

Gigant dostarczający podzespoły do produktów Apple twierdzi, że firma z Cupertino w tym momencie ma przygotowane dwa iPhone 6 w dwóch różnych rozmiarach.

Powołując się na doniesienia Foxconna możemy wywnioskować, że w chwili obecnej testowane są iPhone’y z 4,7″ i 5,7″ ekranem. Oprócz rozmiarów ekranu przewijają się również informacje na temat ulepszenia czytnika linii papilarnych i o zastosowaniu skanera siatkówki oka. Przyznaję, że ta druga informacja jest dość abstrakcyjna, ale chyba pamiętacie ostatnie doniesienia na temat Samsunga S5? Jeśli nie, to kliknijcie tutaj. Wracając do tematu, to na prawdę ciężko wyczuć co Apple dla nas szykuje. Możemy spodziewać się dwóch wersji smartfona z iOS  (a nawet trzech jeśli linia “C” będzie kontynuowana) w tym samym czasie, bądź zostać bliżej rozsądku i oczekiwać jedynie powiększonego modelu z ekranem o przekątnej 4,7″.

ADR_Iphone6_01

Jeśli Apple nie zmieni daty premiery, to nowych modeli należy się spodziewać jak zawsze w okolicach września. Osobiście uważam, że w momencie, gdy Apple miałby w swojej ofercie 3 smartfony, to by mocno straciła na tym niepowtarzalność marki, o którą jak wiemy jeden z założycieli Apple – Steve Jobs tak zaciekle walczył. Mam nadzieję, że nie we wrześniu nie dostaniemy iPhone 6C, iPhone 6 i iPhone 6 Max. Zdecydowanie bardziej wolałbym ujrzeć jeden, dopracowany model z przekątną mieszczącą się w granicach 4,3-4,7″.

Zarówno ikona wpisu jak i ilustracja zamieszczona w tekście to jedynie wizualizacje iPhone 6.

0

2 Replies to “iPhone 6 w dwóch rozmiarach? Według Foxconna całkiem możliwe”

Comments are closed for this post.