Kiano Pro 10 Dual – Videorecenzja

3954

Nie tak dawno na stronie pojawił się filmik pokazujący rozpakowanie i pierwsze wrażenie jakie wywołał na mnie tablet Kiano Pro 10 Dual. Tym razem chcę wam pokazać pełny test, w którym znajdziecie sprawdzenie urządzenia pod względem obudowy, wydajności i funkcji, z których korzystamy na codzień. Videorecenzję znajdziecie po rozwinięciu wpisu.

Kiano Pro 10 Dual to tak jak powiedziałem w przypadku poprzedniego filmiku ciekawa propozycja dla osób przedłużających umowę w sieci Plus. Można go dostać już za złotówkę w abonamencie za 54,90 zł. Z pewnością dobra oferta operatora zwiększa popularność tego tabletu, ponieważ coraz więcej ludzi przy podpisywaniu nowej umowie decyduje się na tablet zamiast telefonu. Myślę, że wystarczy już takiego krótkiego wstępu, przejdźmy do videorecenzji.

       

A wy co myślicie o tym tablecie? Jest on warty uwagi? Jeśli tak, to z jakiego powodu? I co najważniejsze czy sami byście sobie kupili Kiano Pro 10 Dual? Odpowiadajcie w komentarzach

0
· · · · ·

Komentarze

 • Mam zamiar zakupic tablet w plusie. Tylko myślełem równiez nad modecomem. Co o nim myslisz. Miałes z nim kontakt

  pawel 22 maja 2013 16:38
 • Ogólnie recenzja ok. Ale przyczepił bym się do oświetlenia, pasowało by coś zainwestować w lepsze, jakieś studyjne, z tymi parasolami odblaskowymi, czy jak to się nazywa, nie znam się ale takie mi się wydaje że polepszy jakość filmu. Po drugie wymowę, czyli bez zacięć, jakoś tak bardziej płynnie. Może przygotować sobie wcześniej coś co będziesz mówił … i recenzje będą super. I czekam na kolejne, szczególnie coś z tabletów.

  adamo 23 maja 2013 10:05
 • Nasz redakcyjny kolega testował już tablet Modecom, na pewno zamieści swoją recenzję na stronie.

  Maciej Bukała 23 maja 2013 13:14
 • Też już nad tym myślałem, bo tak jak mówisz. Gdy oświetlenie będzie lepsze, to recenzje będą bardziej profesjonalne. Jeszcze co do płynności, cały czas nad tym pracuje. Jeśli interesują Cię tablety to w najbliższym czasie pojawi się coś o Modecom’ie 9701, a jakoś w przeciągu kilkunastu dni ma trafić do mnie Asus Nexus 7.
  Pozdrawiam, Radek 🙂

  Radek 24 maja 2013 19:35
 • Ja kupiłem ten tablet w zeszłym roku. Do tej pory jakoś działa, Gorilla Glass się sprawdza, bo na wyświetlaczu zero rysek. Bateria nadal około 7h. Kupowałem w cenie 899zł. Jakby wtedy był w ofercie Plusa to bym się juz tak długo nie zastanawiał 🙂

  Darek 30 czerwca 2013 23:36