Kolejna wersja hybrydy Samsunga, czyli Galaxy S5 Zoom na horyzoncie

Połączenie kompaktowego aparatu fotograficznego i smartfonu widocznie ma wzięcie, skoro powstanie kolejna odsłona tej hybrydy.

Samsung już od jakiegoś czasu zadziwia dziwnymi pomysłami, takimi jak wygięte ekrany czy właśnie hybryda telefonu i kompaktowego aparatu. Nowy Galaxy S5 Zoom, posiadać będzie aparat o matrycy 19 MP, z możliwością nagrywania filmów 1080p. Znając Samsunga, dziwne że nie pokusił się o rozdzielczość 4K w filmach. Wracając do tematu, z przodu znajdziemy 2 MP aparat który również będzie rejestrował filmy w rozdzielczości FHD. Przekątna ekranu wynosić ma 4,8 cala, prawdopodobnie wykonany w technologii Super AMOLED, a jego rozdzielczość to 720p. Urządzenie napędzane będzie przez procesor Samsung Exynos 5 Hexa, 6-rdzeniowy procesor z 4 rdzeniami 1.3 GHz, oraz dwoma rdzeniami 1.7 GHz wsparty układem graficznym Mali-624.  Dodatkowo, producent zaoferuje nam 2 GB pamięci RAM, oraz 16 GB pamięci ROM. Wszystko to ma działać pod kontrolą Androida 4.4.2. 

gsmarena_001

Entuzjaści na tego typu sprzęt znajdą się na pewno, jednak ja do tego podchodzę z przymrużeniem oka, bo musi to wyglądać komicznie, kiedy robimy zdjęcie i naglę dzwonimy przez coś co wygląda na kompaktowy aparat.

0