Kolejne aktualizacje od Sony!

Ostatnimi czasy Sony nas zaskakuje ilością wydawanych aktualizacji, a tym razem Android w wersji 4.3 JellyBean wyląduje na modelach: SP, T, TX, V!

Posiadacze wyżej wymienionych modeli z pewnością mają powody ku zadowoleniu, gdyż są to telefony nie pierwszej młodości (Poza SP oczywiście), a i tak japoński producent szykuje się do wypuszczenia dla nich kolejnej wersji systemu. Z plotek wiadomo, że proces aktualizacyjny ma zacząć się pod koniec bieżącego miesiąca, bądź na początku kolejnego. W każdym bądź razie ma się to stać szybko.

  gsmarena_002

Zmian będzie sporo, ale najważniejszą z nich jest poprawa stabilności i wydajności telefonów. Oprócz tego dostaniemy również zmienione autorskie aplikacje producenta (zarówno społecznościowe jak i multimedialne) i kilka nowych funkcji o których jeszcze zbyt wiele nie wiemy.

Generalnie zmiany będą bardzo zbliżone do tych, które miały miejsce w przypadku update’u do 4.3 w urządzeniach: Xperia Z, Tablet Z, Xperia ZR i ZL. W świecie przecieków pojawiła się również informacja o tym, że model SP dostanie za kilka miesięcy najnowszego Androida – Kitkat’a

Osobiście uważam, że jest na co czekać, ale jeszcze bardziej podoba mi się to, że Sony dba o swoich użytkowników wypuszczając aktualizację nawet na wysłużoną Xperię T. A co Wy o tym myślicie?

0