Kolejny smartfon ZTE w wersji Pro w Polsce

ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, przedstawia nową smartfonową propozycję w wersji Pro. Tym razem technologicznemu liftingowi uległ sympatyczny ZTE KIS, który w nowej odsłonie posiadać będzie mocniejszy procesor z zegarem 1GHz, system Android Jelly Bean oraz wielokrotnie pojemniejszą wbudowaną pamięć 4GB.

– Zgodnie z polityką naszej firmy flagowe modele smartfonów w każdym segmencie zostają wydawane w wersji Pro, dzięki czemu użytkownicy mogą odnaleźć w nich te funkcjonalności, których zabrakło im w poprzednich wcieleniach danego modelu. ZTE wsłuchuje się w oczekiwania klientów i wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom mobilnej społeczności – mówi Sławomir Kowalik, który w ZTE Poland kieruje sprzedażą terminali.

kis-pro1

ZTE KIS Pro to propozycja dla osób, które od smartfona oczekują mobilnej funkcjonalności oraz poręcznych wymiarów. Minimalistyczny design urządzenia i dobrej klasy komponenty sprawiają, że może on być właściwym wyborem dla użytkowników, którzy rozpoczynają swoją przygodę z dotykowym telefonem, jak i dla osób, które szukają alternatywy dla obecnie posiadanej słuchawki. Entuzjastom nowinek technologicznych spodoba się zapewne autorskie rozwiązanie ZTE w zakresie personalizacji interfejsu użytkownika MiFavor UI, które pozwala na szybszy dostęp do ulubionych aplikacji i nowatorski sposób odblokowania ekranu.

informacja prasowa ZTE

0