Koncept – iPhone Air!

Utalentowany designer i grafik komputerowy, Sam Beckett na swoim kanale YouTube pokazał najnowszy koncept kolejnego telefonu Apple. Nazwał go Air, czy słusznie? Trudno wyczuć…

Chociaż nazwa Air dość mocno zaskoczyła społeczność w przypadku jej zastosowania do określania modelu tabletu, to jednak trzeba przyznać, że coś przyciągającego w niej jest i staje się to całkiem realne, że Apple nazwie tak swój następny telefon. Nazwa iPhone Air brzmi na prawdę nieźle, a według mnie nawet lepiej niż iPhone 6. Nie przedłużając, sprawdźcie filmik poniżej, bo na prawdę jest na co popatrzeć!

 

Wszystkiego już pewnie dowiedzieliście się z filmiku, ale jeśli nie macie ochoty go oglądać to Beckett przewiduje 4,7″ ekran o rozdzielczości FullHD z szafirowym szkłem. Do tego ramki otaczające wyświetlacz mają zostać zmniejszone do absolutnego minimum. W mojej ocenie taki koncept iPhone’a mógłby wejść w życie, jednak na chwilę obecną wszystko zmierza ku temu, że następca 5S będzie miał 4,3″ ekran i poza tym niewiele się zmieni od poprzednika, ale bądźmy dobrej myśli.

0