Konferencja prasowa HTC już 18 sierpnia, a co na niej?

Z reguły jeśli jakikolwiek producent rozsyła zaproszenia na swoją konferencję prasową to chce pokazać obecnym gościom coś ważnego. A nawet jeśli, firma nie pokaże nowego urządzenia, to albo je zapowie, albo chociaż coś o nim wspomni. Myślę, że tym razem nie będzie wyjątku od reguły i HTC stanie na wysokości zadania, prezentując nowe urządzenie. Pewnie myślicie, że skoro nie dawno wszedł na rynek ich najnowszy flagowiec, to niczym Was nie zaskoczą, jednak rzeczywistość może okazać się zupełnie inna.

HTC One M8 działający pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1 – właśnie to urządzenie ma być przysłowiową wisienką na torcie podczas konferencji prasowej. Plotki o flagowcu HTC z systemem Microsoftu zaczęły się już dawno temu i żaden z przedstawicieli tajwańskiej firmy ich nie zdementował, co może świadczyć o tym, że wcześniej wspomniany telefon już niedługo ujrzy światło dzienne. Smartfon ma zostać wyposażony w czterordzeniowy procesor Snapdragon 801, 2 GB pamięci RAM, 16/32 GB pamięci wbudowanej oraz 5″ ekran o rozdzielczości FullHD.

  HTC-One-M8-Windows-Phone-variant-2Zdjęcie przedstawia nieoficjalny render HTC One (M8) z systemem Windows Phone

W chwili obecnej niestety nie wiadomo co z aparatem, baterią i przede wszystkim wyglądem. Wielu oczekuje, że on się w ogóle nie zmieni z wyjątkiem przycisków WP, jednakże ja osobiście myślę, że styliści wprowadzą mniejsze, bądź większe zmiany. W każdym bądź razie do konferencji zostało tylko kilkanaście dni, a wtedy wszystkiego się dowiemy.

0