Konferencja Sony zapowiedziana na 6 stycznia

Szał świąteczny staje się powoli wszechobecny, ale szef Sony zachował zimną głowę i swoje najnowsze urządzenia i technologie ma zamiar zaprezentować dopiero po Nowym Roku. Co znajdzie się na prezentacji japońskiego giganta? Póki co nie mamy oficjalnych informacji, ale warto przyjrzeć się plotkom.
Z początku przyjrzyjmy się dacie: 6 styczeń. W Polsce będzie to poniedziałek i święto Trzech Króli, ale dla fanów nowinek technologicznych w dniu następnym zaczynają się targi CES, gdzie czołowi producenci z wielu branż będą zapowiadać, bądź już prezentować swoje urządzenia. Sony całkiem sprytnie wstrzeliło się z datą, ponieważ w tym dniu nic nie będzie odwracało uwagi od ich konferencji, ale przejdźmy do rzeczy. Sama konferencja będzie trwała 45 minut, a jej harmonogram zawiera urządzenia i technologie z 15 różnych kategorii. Znajdziemy w nim: tablety, netbooki, czytniki e-booków, wyposażenie fotograficzne, technologia 3D oraz przenośne głośniki wysokiej jakości. Zatem całkiem prawdopodobne, że zbliża się do nas nowy tablet od Sony i wcale nie jest wykluczone, że będzie on pracował pod kontrolą Windowsa 8. Smartfony Sony jednak zostaną zaprezentowane na targach CES, a wtedy możemy się spodziewać takich modeli jak Z1s/Z1 mini.

Na chwilę obecną nie pozostaje nic oprócz czekania, ale jeśli tylko coś się pojawi bądźcie pewni, że Was o tym poinformujemy!

0

One Reply to “Konferencja Sony zapowiedziana na 6 stycznia”

Comments are closed for this post.