Konkurencja dla Moto G? Sony planuje zaatakować popularny model Motoroli

4250

Po premierze Moto G, niewątpliwie możemy uznać iż był to bardzo duży sukces. Przyzwoite podzespoły, dobra jakość wykonania i bardzo niska cena nie wątpliwie się do tego przyczyniły. Sony natomiast również ma zamiar wypuścić taki model.

Po premierze swoich flagowców, producent odsunął się w cień jeśli chodzi o nowości i plotki z nimi związane. Jednak dzięki benchmarkowi GFX Bench, dowiadujemy się o nowym modelu Sony. Okazuje się, że pod względem parametrów technicznych, może być to spora konkurencja dla Moto G. O to infografika przedstawiająca nowy model od strony technicznej:

sony-xperia-m2-mini-d2403-gfx-bench

Specyfikacja jest dobra, znając Sony jakość wykonania również będzie dobra, teraz tylko zostaje problem ceny, która musiałaby wahać się między 650-900 zł. Czy to w przypadku Sony jest możliwe? Wątpię. Dodatkowo Moto G posiada lepszy ekran (4,5 calowy IPS z rozdzielczością HD), i czysty Android z szybkimi aktualizacjami. Cóż, zostaje nam tylko czekać do premiery, i wtedy okaże się czy jest to realne zagrożenie dla bardzo popularnej Motoroli.

0
· · · · ·

Comments are closed.