LG G2 mini na targach MWC!

Plotki o mniejszej wersji flagowego smartfonu LG pojawiały się co jakiś czas, jednak ginęły w tłumie kolejnych informacji o Galaxy S5, nowej wersji iPhone’a czy też spodziewanej Nokii z Androidem. Dzisiaj koreański producent oficjalnie potwierdził, że na targach w Barcelonie zaprezentuje kompaktową wersję LG G2.

Dzisiaj na swoim oficjalnej stronie na Facebooku koreański producent zamieścił taki oto obrazek, opatrzony następującym opisem: “Experience the MINI. Mobile World Congress. 2014-02-24.”

 

LG

Nie wymaga to chyba zbytniego komentarza. Producent nie udzielił jednak żadnej informacji o możliwej specyfikacji nowego smartfonu LG.  Plotki mówią o 4,7″ ekranie oraz o chipsecie Snapdragon 800 dopełnionym 2 GB RAMu (tak samo jak w G2). 4,7″ to trochę duża wartość jak na wersję “mini”, poza tym z kadru w prawym dolnym rogu można wywnioskować, że nie jest to prawdą. No i po premierze Z1 Compact z ekranem 4,3″ nie sądzę, by LG nazywało smartfon o 4,7″ przekątnej ekranu kompaktową wersją G2.

Wszystko to jednak są spekulacje, a wszystkie karty zostaną odkryte 24 lutego na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Jest to pierwszy dzień targów, który zapowiada się szalenie ciekawie. 24 lutego odbędą się między innymi konferencja Samsunga o nazwie Unpacked 5 oraz konferencja Sony. O zaprezentowanych nowościach będzie można przeczytać na naszym blogu – zachęcamy do regularnych odwiedzin.

źr: LG

0