LG Optimus L3 II – Rozpakowanie i pierwsze wrażenia

Producenci cały czas wypuszczają coraz to większe i coraz potężniejsze smartfony. Jednak nie każdy takowego potrzebuje, bądź nie jest w stanie zapłacić za niego tak zaporowej ceny w jakiej jest oferowany. Właśnie do takich uzytkowników jest skierowany najnowszy “maluch” LG z serii L-style, a mianowicie LG L3 II. Zapraszam do obejrzenia krótkiej prezentacji tego modelu.

Jak wspomniałem we wstępie jest to telefon dla osób, które nie wymagają ogromnego wyświetlacza, ani potężnego procesora. LG E430 to mały, sprytny i dość wydajny telefon, który powinien zadowolić zdecydowaną większość osób, które się na niego zdecydują. W chwili obecnej kosztuje on ok. 350 zł w wolnej sprzedaży oraz jest dostępny w ofertach dwóch operatorów (Orange i Play). Osobiście uważam, że LG L3 II jest w pełni godny zainteresowania, a o tym co w pudełku i o jego dokładnych parametrach dowiecie się z filmiku poniżej. Zapraszam do oglądania, a w najbliższym czasie pojawi się jego pełna recenzja

A jakie jest wasze zdanie na temat tego niedużego smartfona? Jeśli decydowalibyście się na telefon z tej półki cenowej to byłby to właśnie LG L3 II? Odpowiedzi piszcie w komentarzach.

0

4 Replies to “LG Optimus L3 II – Rozpakowanie i pierwsze wrażenia”

  • Ja nigdy nie byłem zwolennikiem marki LG, ale może po teście mnie przekonacie

  • Właśnie kupiłem ten telefon i mam pytanie. Pisze Sieć: Plus Siła sygnału -55dBm 29asu czy mam internet za darmo?

  • Za darmo ZTCP nie ma w Plusie Internetu. Wykupiłeś pakiet internetowy? Bez niego korzystanie z Internetu przez sieć komórkową będzie BARDZO drogie. W Plusie są pakiety z lejkiem (pakiet Non Stop), dzięki którym nie przekroczysz rachunku za Internet przez 3G.

Comments are closed for this post.