LG planuje aktualizacje – które modele ją otrzymają?

LG wzbudza różne emocje wśród użytkowników swoich smartfonów, jeśli chodzi o politykę aktualizacji oprogramowania w swoich urządzeniach. Jedni narzekają, inni wprost przeciwnie. Dzisiaj poznaliśmy kolejne plany dotyczące aktualizacji smartfonów LG. Prezentujemy, które smartfony dostaną aktualizację i do jakiej wersji.

Serwis PhoneArena.com otrzymał informacje świadczące o tym, że koreański producent pracuje nad aktualizacją swoich smartfonów. Chodzi o oprogramowanie w wersji 4.4 Kitkat – czyli najnowsze wydanie, z pominięciem wersji 4.3. Modele, które dostaną tą aktualizację, to:

4x (zdjęcie przedstawia LG Swift 4X HD)

Jak donosi anonimowe źródło, model LG Swift 4X HD nie dostanie aktualizacji i pozostanie na oprogramowaniu w wersji 4.1.2. Jest to o tyle dziwne, że różne (niepotwierdzone) źródła mówią o aktualizacji nawet dla niżej pozycjonowanych smartfonów, takich jak LG Swift Vu, LG Nexus 4, LG Swift G, LG Swift Pro czy też LG Swift L7, L5, L3 II.

Pozostaje czekać na potwierdzenie tych rewelacji przez koreańskiego producenta. Niezależnie czy aktualizacja Androida do wersji 4.4 jest dla kogoś przeskokiem, czy też niepotrzebną zmianą, niewątpliwie będzie to świadczyć o podejściu producenta do wsparcia swoich produktów.

źr: PhoneArena.com, KnowYourMobile.com

0

8 Replies to “LG planuje aktualizacje – które modele ją otrzymają?”

 • LG nie zajęło jeszcze oficjalnego stanowiska dotyczącego aktualizacji modelu F5.

 • Nie wiadomo – Play jednak potwierdził, że dostanie tą wersję L5 II. Więc L7 II też powinien – choć przypadków braku logiki w działaniach LG było już sporo 😉

 • Dzisiejsza rozmowa z konsultantką:

  04:00:01 PM [Konsultantka LG] Witamy, Marcin Tak. Jak możemy Ci pomóc?
  04:01:41 PM [Marcin Tak] czy zostanie do mojego telefonu ( LG Swift 4X HD ) wydana chociaż aktualizacja naprawiająca czarny ekran podczas połączeń ( gdy rozmawiam nie moge najczęściej nic zrobić na ekranie, bo jest czarny. Nie jest to tylko mój problem). I dlaczego nie będzie aktualizacji do androida 4.4?
  04:02:25 PM [Konsultantka LG] Na tę chwilę nie są planowane aktualizacje dla tego modelu.
  04:02:32 PM [Marcin Tak] dlaczego?
  04:02:42 PM [Marcin Tak] dawno powinien dostać aktualizqację
  04:02:44 PM [Konsultantka LG] Niestety, nie znam przyczyn takiej decyzji.
  04:03:35 PM [Marcin Tak] Czyli już nigdy nie dostane żadnej aktualizacji, mimo to, że był to telefon flagowy?
  04:03:46 PM [Marcin Tak] i ma dobre podzespoły?
  04:05:50 PM [Konsultantka LG] Nie mogę potwierdzić tej informacji. Na tę chwilę planów aktualizacji nie ma, ale to może się jeszcze zmienić.

  Czułem się jak bym rozmawiał z botem.

 • Zawsze jak rozmawiam na tego typu czatach, odnoszę podobne wrażenie :). Chociaż i tak pracownicy pewnie muszą się wyrażać dyplomatycznym językiem.

  Konsultanci jakiejkolwiek firmy nie są ŻADNYM źródłem informacji co do aktualizacji. Stoją w hierarchii zbyt nisko, by takie informacje do nich docierały.

Comments are closed for this post.