Mamy zdjęcie przedniego panelu iPhone’a 6!

2358

Atmosfera w okół następcy 5S z tygodnia na tydzień staje się coraz bardziej gorąca, a to wszystko za sprawą napływających newsów i przecieków dotyczących iPhone’a 6. Dzisiejszy wpis może być dla wielu zaskoczeniem, gdyż przedni panel jest inny niż się wszyscy spodziewali.

Pierwszą rzeczą, która przyciąga największą uwagę jest rozmiar. Mówiło się o kilku wersjach, jednak za każdym razem przekątna ekranu miała wynosić od 4,7″ nawet do 5,2″. Dlatego dzisiejsze zdjęcie może wprawić w niemałe zdziwienie, ale trzeba przyznać, że przeskok z 4″ na 4,7″ byłby niemalże rewolucją, dlatego też polityka Apple powinna być zrozumiała, oczywiście o ile zdjęcie jest prawdziwe. Od razu można zauważyć, że boczne ramki zniknęły, a dolna i górna są pomniejszone na rzecz większego ekranu, która według obliczeń ma wynosić około 4,3″.

   alleged-iphone-6-front-panel

Nie trudno spostrzec, że usunięcie bocznych ramek będzie miało duży wpływ na zwiększenie atrakcyjności najnowszego flagowca Apple, a do tego dostaniemy nieco większy ekran przy niemal niezauważalnej zmianie rozmiarów bryły telefonu. Szczerze mówiąc podoba mi się to i to bardzo. iPhone zostanie tak samo praktyczny jak do tej pory, ale dostanie większy ekran. To może być strzał w dziesiątkę. Jeśli tylko informacja na temat szkła szafirowego w iPhone 6 nie była wyssana z palca, to szykuje się na prawdę genialny model.

0
· · ·

Comments are closed.