Manta będzie sprzedawać smartfony z systemem Android

Firma Manta S.A. – dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – informuje o poszerzeniu oferty handlowej o serię smartfonów opartych o system Android. Pierwsze modele pojawią się na rynku już pod koniec sierpnia.

Według zapewnień firmy smartfony produkowane przez Manta S.A. będą charakteryzować się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Oparte na systemie Android 4.1 Jelly Bean urządzenia poradzą sobie zarówno podstawowymi zadaniami, jak i z obsługą multimediów czy najnowszych trójwymiarowych gier. Sprzęt Manty będzie kompatybilny z każdą siecią telefonii komórkowej działającą w Polsce.

manta-smartfon

Wprowadzenie smartfonów do naszej oferty to kolejny krok w dynamicznym rozwoju firmy” – powiedział Bogdan Wiciński, CEO Manta S.A. „Smartfony z logo Manta zagwarantują klientom nowoczesną technologię wykonaną w oparciu o podzespoły najwyższej jakości, w przystępnej cenie.
Przykładowo, sercem jednego z modeli będzie czterordzeniowy procesor MTK6589 Quad Core 1.2 GHz osiągający znakomite wyniki w testach wydajnościowych. Wysoką jakość obrazu zapewni ekran IPS LCD o przekątnej 4.5”, który wyświetli obraz w rozdzielczości HD 720p – 1280 x 720. Nie zabraknie dwóch aparatów, w tym o rozdzielczości 5.0 MPix, a także możliwości rozbudowy pamięci o 32 GB dzięki ogólnodostępnym i niedrogim kartom Micro SD. Bateria o pojemności 2000 mAh pozwoli na bezstresową pracę, a technologia Dual Sim umożliwi korzystanie jednocześnie z dwóch kart SIM. Smarfton będzie w pełni kompatybilny ze sklepem Google Play, w którym znajdują się setki tysięcy aplikacji i gier, także w bezpłatnych wersjach, które pozwalają na nieskończoną rozbudowę możliwości urządzenia.

manta-smartfon1

Kompletne szczegóły techniczne smartfonów Manta, ich ceny oraz symbole handlowe zostaną ogłoszone wkrótce.

0