Nexus 5 w nowych kolorach!

Nexus 5 jeszcze nie zadomowił się dobrze na nasyzm rynku, a już mamy doniesienia o kolejnych kolorach. Czyżby firmie z Mountain View aż tak bardzo spodobał się pomysł personalizacji Moto X, że aż planuje wprowadzić kilka jaskrawych kolorystyk Nexusa 5? Najwyraźniej tak.

W chwili obecnej wyciekło pierwsze, prawdziwe zdjęcie przedstawiające Nexusa 5 w nowej, odmiennej kolorystyce. Jak widać poniżej jest on w kolorze czerwonym, o gustach się nie dyskutuje, ale moim zdaniem czerwony Nexus 5 wygląda po prostu słabo.

  nexus-5-red

W sieci można jeszcze przeczytać na temat następujących kolorów: żółty, niebieski, zielony, szary. Trzeba przyznać, że paleta barw jest całkiem spora, ale czy taki zabieg jest potrzebny? Według mnie nie. Linia Nexus kojarzyła mi się od zawsze z elegancją i czymś na rodzaj konkurencji dla iPhone’a. Taką zmianą Google może znacznie nadszarpnąć swoją opinie na temat tych urządzeń, ale można też ich usprawiedliwiać. W końcu kolorowe jabłuszka – 5C też są oferowane w wielu kolorach, więc chyba po postu weszliśmy w taki trend, gdzie producenci starają się dostarczyć klientowi jak najwięcej możliwych kolorów.

 Google-Nexus-5-accessories-1

Zdjęcie zamieszczone powyżej to jedynie grafika przedstawiająca możliwe kolory. Podsumowując, skoro 5C znalazło sporo nabywców to myślę, że z kolorowym Nexusem nie będzie inaczej. Na chwilę obecną pozostaje nam tylko czekać na bardziej konkretne informacje.

1