Nexus 7 2013 w kolorze białym! [AKTUALIZACJA]

Jeśli zapytalibyście się mnie o nieduży tablet w przystępnej cenie bez zastanowienia odparł bym Nexus 7 drugiej generacji. Urządzenie to bardzo przypadło mi do gustu zarówno za sprawą swojej szybkości oraz płynności jak i estetycznego, designerskiego wykonania. Chociaż tytułowy sprzęt już jest kilka miesięcy po premierze to dopiero teraz Google wraz z Asusem postanowili wprowadzić białą wersję kolorystyczną, która według mnie wygląda obłędnie!

Od razu mogę Wam powiedzieć, że jeśli chodzi o specyfikację to nic tutaj nie uległo zmianie. W dalszym ciągu przyjdzie nam obcować z 7″ ekranem o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, 4 rdzeniowym 1,5 GHz procesorem, 2 GB Ramu i oczywiście z najnowszą, czystą wersją systemu Android.  Pomimo braku różnicy wewnątrz od razu widać ją na zewnątrz…

 nexus-7-white-9

Sposób malowania białego Nexusa 7 trochę odbiega od podstawowego wariantu kolorystycznego. Kolor biały jest bardziej świecący, a co za tym idzie bardziej śliski.

 nexus-7-white-5

parajumpersonline.fr

Niestety, póki co nie wiemy kiedy prezentowane urządzenie trafi na europejski rynek. Wiemy natomiast, że biały siedmiocalowiec od Google w swojej podstawowej wersji (16 GB Wi-Fi) będzie kosztował w okolicach 900 zł (Taka sama cena jak w przypadku koloru czarnego).

AKTUALIZACJA

Nexus 7 w białym kolorze oficjalnie trafi na polski rynek już niedługo! Data premiery nie została jeszcze potwierdzona, ale można przypuszczać, że będzie to pierwszy kwartał 2014 roku. Ceny prezentują się tak jak przypuszczaliśmy, a dokładnie 999 zł (16 GB + WiFi), 1199 zł (32 GB + WiFi) oraz 1499 zł (32 GB + LTE).

A jak Wam się podoba Nexus 7 2013 w śnieżnobiałej kolorystyce?

Etui Nexus 7 2013  polecamy w naszym sklepie 

parajumpers

0