Nju Mobile

Sieć Orange zaprezentowała nową markę Nju Mobile.

  • Najtańszy no limit za połączenia krajowe na rynku – 29 zł miesięcznie z rachunkiem lub 2 zł dziennie w ofercie na kartę
  • Niskie stawki w ofercie z rachunkiem i na kartę: 19 gr/min, 9 gr/SMS, 19 gr/1MB
  • Rewolucyjny mechanizm ceny maksymalnej w nju z rachunkiem: nie więcej niż 29 zł za rozmowy, 9 zł za SMSy i 19 zł za Internet – bez żadnych limitów

nju z rachunkiem ale bez cyrografu

Klienci, którzy szukają tanich usług komórkowych mogą skorzystać z wyjątkowej oferty nju mobile, w której nie trzeba podpisywać umowy na 24 czy nawet na 12 miesięcy i nie ma abonamentu. Umowa z nju mobile obowiązuje tylko przez 30 dni i automatycznie się przedłuża. Dzięki temu można z niej zrezygnować bez żadnych kar w dowolnym czasie – zawsze ze skutkiem na koniec kolejnego okresu rozliczeniowego.

W nju z rachunkiem nie ma abonamentu i wliczonych do niego usług. Jest zamiast tego opłata minimalna – 9 zł miesięcznie, którą można w całości wykorzystać na dowolne usługi rozliczane według cennika:

nju1

rozmowy bez limitu za 29 zł

Użytkownicy intensywnie korzystający z usług, w nju z rachunkiem, z góry wiedzą, że nigdy nie będzie on wyższy niż określona kwota maksymalna – dla krajowych połączeń telefonicznych (29 zł), SMS-ów (9 zł), czy mobilnego internetu (19 zł). Obowiązuje prosta zasada: do osiągnięcia kwot maksymalnych, poszczególne rodzaje usług są rozliczane zgodnie z cennikiem. Po osiągnięciu kwoty maksymalnej dalsze korzystanie z usługi jest bezpłatne, a liczba minut za połączenia krajowe, SMSów i połączeń z internetem nie jest limitowana z zastrzeżeniem, że po wykorzystaniu 1 GB na transmisję danych prędkość transmisji zostanie ograniczona. Kwoty maksymalne są rozliczane oddzielnie, co oznacza, że maksymalny rachunek za wszystkie usługi w ofercie podstawowej wyniesie nie więcej niż 57 zł (29 zł + 9 zł +19 zł).

więcej internetu

Użytkownicy bardzo intensywnie korzystający z internetu mają do dyspozycji dodatkowe pakiety na transmisję danych, dzięki którym po wykorzystaniu 1 GB transferu mogą przyspieszyć prędkość kolejnych połączeń z siecią. Do wyboru są:

350 MB za 5 zł,
700 MB za 7 zł.

na ratunek

Z usług nju z rachunkiem można korzystać nawet jeśli zapomniało się na czas opłacić rachunek. Dzięki usłudze skarbonka można szybko odblokować swój numer, doładowując go podobnie jak w ofercie na kartę.

łatwo zacząć – to nic nie kosztuje

Aby skorzystać z nju z rachunkiem wystarczy zamówić kartę SIM na stronie www.njumobile.pl. Zostanie ona dostarczona bezpłatnie wraz z umową na adres klienta. Aktywacja karty SIM w nju z rachunkiem dla wszystkich klientów wybierających e-fakturę jest bezpłatna.

nju2

nju na kartę

Dla zwolenników usług na kartę, nju mobile ma takie same (jak w ofercie z rachunkiem), atrakcyjne ceny za połączenia krajowe i SMSy do wszystkich sieci oraz na internet. Aby zacząć korzystać wystarczy kupić starter za 5 zł lub 20 zł, albo przenieść numer do oferty nju.

Użytkownicy nju na kartę mają do wyboru osiem wartości doładowań konta, które mogą wykonać używając kart zdrapek oraz doładowań elektronicznych Orange. W zależności od kwoty wybranego doładowania przedłużają ważność swojego konta nawet na więcej niż rok.

nju3

do wszystkich: wszystko bez limitów, za 2 zł dziennie

Dla tych, którzy codziennie dużo rozmawiają, SMSują i surfują w internecie, nju na kartę ma usługę do wszystkich. Aktywując ją za 2 zł, przez 7 kolejnych dni można korzystać z nielimitowanych połączeń krajowych i SMSów do wszystkich sieci, a także mobilnego internetu (do 100 MB z pełną prędkością), płacąc nie więcej niż 2 zł dziennie. Usługę do wszystkich można aktywować wielokrotnie – bez ograniczeń.

internet na kartę

Dla użytkowników, którym 100 MB danych na dobę nie wystarczy lub nie korzystają z usługi do wszystkich, nju na kartę oferuje dodatkowe pakiety na internet za 7 zł. W pakiecie jest 350 MB na transmisję danych, do wykorzystania w ciągu 31 dni. Liczba aktywowanych pakietów nie jest ograniczana.

nju4

za granicę

W nju mobile można korzystać również z połączeń międzynarodowych, roamingu i usług premium. Ceny tych usług w ofercie z abonamentem i na kartę są takie same, a poziom ich cen nie odbiega od dostępnych w najlepszych ofertach na rynku.

informacja prasowa: nju mobile

0