Nowy Dual SIM od Prestigio

2072

Prestigio prezentuje nowy model smartfona MultiPhone PAP4322 DUO. Telefon wyposażono w ekran o przekątnej 4.3” i rozdzielczości WVGA odwzorowujący 16 milionów kolorów, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2GHz i 4 GB wbudowanej pamięci. Wbudowały moduł 3G zapewnia transmisję z prędkością do 7.2Mb/s. Całość pracuje kontrolą systemu Android w wersji 4.1.

Funkcjami modelu PAP4322 nawiguje się dotykowo, za pomocą wielu punktów dotyku czytelnego wyświetlacza o przekątnej 4.3” i rozdzielczości WVGA odwzorowującego 16 milionów kolorów. Za sprawne działanie podzespołów w nowym MultiPhone PAP4322 odpowiada dwurdzeniowy procesor o taktowaniu zegara 1,2GHz. Moduł 3G zapewnia pełną i szybką transmisję danych, dzięki czemu strony internetowe otwierają się szybko, a pliki przesyłają się z prędkością do 7.2Mb/s. Zainstalowany fabrycznie system Android 4.1 Jelly Bean może być sprawnie zastąpiony nowszą wersją za pomocą zautomatyzowanego procesu aktualizacji przez serwer producenta w trybie OTA.

Prestigio

Z kolei liczne aplikacje zaimplementowane w urządzeniu aktualizują się do nowszych wydań poprzez autorskie rozwiązanie New Application Service Prestigio. 4GB wbudowanej pamięci może zostać rozszerzone przy użyciu karty microSD aż do 32GB – nie jesteśmy więc ograniczeni do przestrzeni zaoferowanej nam przez producenta. MultiPhone PAP4322 dysponuje zaawansowanym aparatem o rozdzielczości 8MPx, umożliwiającym robienie ostrych zdjęć za sprawą funkcji Autofocus. Z kolei dioda doświetlająca umożliwi wykonanie zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych. Urządzenie posiada również przednią kamerkę o rozdzielczości 0.3MPx przeznaczoną do odbywania wideo rozmów. Wbudowany czujnik światła zapobiega szybkiemu rozładowywaniu urządzenia, ponieważ ekran automatycznie dostosowuje jasność do warunków oświetlenia. To ekonomiczne rozwiązanie pozwala przedłużyć cykl naładowania baterii o pojemności 1500mAh. Na pokładzie PAP4322 znajdziemy także moduł GPS pozwalający na zainstalowanie oprogramowania nawigacyjnego oraz czujnik zbliżeniowy odpowiedzialny za wygaszanie ekranu podczas przyłożenia urządzenia do ucha.

pap4322_duo

Smartfon występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. W zestawie znajduje się stylowy, skórzany pokrowiec. A jak Wam się podoba?

(ź) informacja prasowa Prestigio

0
· ·

Komentarze

  • Wygląda bardzo ładnie ale najważniejsza to cena przy zakupie.Ile trzeba dać,żeby go mieć?

    Edward 3 czerwca 2013 19:39
  • Prezentuje się ładnie, a cena coś około 700zł

    Maciej Bukała 3 czerwca 2013 20:29