Oficjalne zdjęcie HTC następcy HTC One!

1837

Ostatnimi czasy na naszym blogu aż wrze od przecieków na temat HTC M8. Jednak dopiero dzisiaj mamy pierwsze, oficjalne zdjęcie tytułowego modelu! Zobaczcie sami.

Oficjalna premiera urządzenia ma się odbyć 25 marca w Londynie i w Nowym Yorku, jednak już teraz możemy zobaczyć oficjalne zdjęcie tego długo wyczekiwanego modelu.

O specyfikacji tego urządzenia pisaliśmy w przypadku ujawnienia daty premiery, więc znajdziecie ją klikając tutaj. Natomiast już teraz możemy być pewni, że z tyłu znajdziemy dwa aparaty, które będą wykorzystane jak twierdzi HTC w bardzo innowacyjny sposób. Jeśli chodzi o wygląd to zmiany są raczej kosmetyczne. Odchudzone ramki wokół ekranu to element, który najbardziej rzuca się w oczy. Na nieszczęście klawisze funkcyjne zostały teraz przeniesione na ekran przez co jego powierzchnia robocza ulegnie zmniejszeniu. Tutaj nie pochwalam HTC i zdecydowanie bardziej podobały mi się odpowiedniki tych przycisków w poprzedniej generacji.

 gsmarena_001

Jak twierdzi @evleaks następca HTC One będzie nosił nazwę HTC One 2014, a w dniu premiery będzie dostępny w trzech kolorach: szarym, srebrnym i złotym.

Gdy tylko pojawią się kolejne informacje dotyczące tego modelu, to bezzwłocznie Was o tym poinformjemy!

0
· · ·

Comments are closed.