Pierwsze zdjęcia Samsunga S4 Mini!

Nie od dziś wiadomo, że Samsung ma w planach 3 inne warianty modelu Galaxy S4. Ma to być Samsung Galaxy S4 Active, Galaxy S4 Zoom oraz Galaxy S4 Mini. Wszystkie jak sama nazwa wskazuje mają być do siebie podobne i można to potwierdzić już po pierwszych zdjęciach na których widnieje S4 Mini. Przeciek fotografii, na których znajduje się mniejszy brat S4 był kwestią czasu i już teraz można powiedzieć o nim coś więcej. Zapraszam do przeczytania tego krótkiego wpisu.

Samsung Galaxy S4 Mini ma być wyposażony w ekran Super Amoled o przekątnej 4,3″ i rozdzielczości 960 x 540, daje to gęstość 256 pikseli na cal. W środku prawdopodobnie znajdziemy 2 rdzeniowy procesor o częstotliwości 1,6 GHz, 1GB pamięci ram, 8 Mpix aparat i Androida w wersji 4.2.2.
galaxy s4 mini

Na pierwszy rzut oka specyfikacja idealna do podbicia średniej półki cenowej. A jak to będzie w rzeczywistości? Pomimo tego, że S3 Mini nie odniósł tak dużego sukcesu jak jego większy brat to całkiem możliwe, że zmniejszony S4 będzie się cieszył większym zainteresowaniem. M.in. za sprawą większego wyświetlacza i szybszych podzespołów. Jednak, aby tak się stało model ten musi mieć przystępną cenę zarówno w wolnej sprzedaży jak i u operatorów. Warto jeszcze dodać, że oficjalna prezentacja jest planowana w ciągu kilku następnych tygodni. Poniżej znajdziecie kolejne zdjęcia Galaxy S4 Mini

  galaxy s4 mini 2 gsmarena_005

 

 

 

0