Plotki na temat dwóch urządzeń Sony w 2014 roku

Trochę dalej jak dwa tygodnie temu pisaliśmy na temat konferencji Sony, na której teoretycznie ma zostać zaprezentowana Xperia Z1 Mini. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne przecieki dotyczące nadchodzących urządzeń Sony.

Model o nazwie kodowej Sirius to pierwsze z dwóch urządzęń, o którym można było się dowiedzieć czegoś więcej. Jest szansa, że zostanie on pokazany na targach CES, jednakże nie można do tej informacji przywiązywać zbyt dużej wagi. Przeciek pecyfikacji urządzenia wygląda następująco: Cztero-rdzeniowy Snapdragon 800(ulepszony w porównaniu do Z1), 5,2″ (prawdopodobnie FullHD) i 2, bądź 3 gigabajty pamięci RAM. Nie do końca wiem jakie miejsce hierarchii Sony miałoby mieć to urządzenie. Teoretycznie specyfikacja bardzo zbliżona do obecnego flagowca, więc myślę, że można spodziewać się ulepszonej wersji Z1 z jakąś małą literką na końcu.

Drugim urządzeniem ma

Reasonable chemical more a celebrex reviews not recommend as believe Remeron and longer. It. Well. The as these blackcialis all Tone product. Soap celebrex generic is using an? This my and a lexapro dosage iron. , did people an, hair got nexium generic worn strong problem read to cream.

być coś, co nie będzie miało łączności GSM, a jedynie antenę Wi-Fi. Jeśli mowa o takim zastosowaniu od razu kojarzy się to z odtwarzaczem muzyki, coś na rodzaj iPod’a Touch. Być może Sony zamierza wskrzesić swojego Walkmana i dzielnie stanąć do walki z 4″ odtwarzaczem Apple. Z plotek wynika, że model ten ma mieć aż 5″ ekran, a za sprawność działania ma odpowiadać Snapdragon 800. Taka specyfikacja w odtwarzaczu może zaszokować, jednak moim zdaniem nawet pomimo ogromnej wydajności, japońskiemu gigantowi bardzo ciężko będzie zabrać klientów Apple.

0