Wybierz najlepszy telefon!

Prezentujemy poradnik zakupowy dla tych, którzy chcą nabyć telefon – nowy bądź używany. Podczas tworzenia infografik podzieliłem telefony na 5 przedziałów: 300, 500, 800, 1000 i ponad 1200 złotych. Tak jak widać na poniższych grafikach, telefony są nowe lub używane. Nie zostały wybrane przypadkowo – są to najlepsze propozycje w tej cenie, z krótkimi opisami. Jeśli więc nie wiesz, co kupić – zapraszam do lektury.

Zanim jednak przedstawię infografiki, parę wyjaśnień:

 1. Podzieliłem to na 5 przedziałów. Między nimi mogą się pojawiać jeszcze inne – jednak wszystkiego nie będę dodawał. Najwyżej spytacie w komentarzach poniżej.
 2. Możliwe, że zapomniałem o jakichś modelach. W każdym razie wypisałem te najbardziej godne uwagi – najlepsze propozycje przedstawiłem razem ze zdjęciami.
 3. Ceny są orientacyjne, z portalu aukcyjnego. Jedynego słusznego. Wybrałem pewne opcje. Np. One S podałem jako używany w swojej cenie. Za tyle da się kupić “nowy”. Z HongKongu czy innego dalekowschodniego kraju.
 4. Linki do testów naszych blogerów dodam później – w międzyczasie możecie ich poszukać na blogu lub na PlusBlog.pl.
 5. Nie jestem grafikiem i wiem, że coś może być krzywo, źle. Nie taka jest moja rola, sam skorzystałem z kreatora, jak zresztą widać.
 6. O, i jeszcze. Zanim ktoś mnie oskarży o hejtowanie Windows Phone.
  Tak, ten system jest ograniczony. Do momentu aktualizacji do 8.1 tak. A i tak nawet kompletny może komuś po prostu nie pasować.
  Nie, nie wziąłem tego pod uwagę podczas robienia grafik. Trudno, poszło.
 7. Prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania grafiki bez zgody autora. Czyli mojej.

Chcesz być na bieżąco z kolejnymi wpisami? Obserwuj nasz blog na Facebooku!

 

Nie przedłużam – zapraszam do oglądania. Będę sporządzał takie zestawienia co jakiś czas.

Około 300 zł

poradnik1

Około 500 zł

poradnik2

Około 800 zł

poradnik3

Około 1000 zł

poradnik4

Ponad 1200 zł

poradnik5

7

5 Replies to “Wybierz najlepszy telefon!”

 • W segmencie ekonomicznym zawsze można polegać na LG-kach. Starsze L-II ewentualnie nowe modele. Jak ktoś chce bardziej zaszaleć to polecam G2 !

 • A trudno się nie zgodzić. Kupiłem osobiście G2-kę i dawno nie korzystałem z tak udanego urządzenia. Bardzo pojemna bateria, zero zacinek czy jakiegokolwiek zwalniania pracy telefonu. Znajomy kupił L 90 i również sobie chwali

Comments are closed for this post.