Prestigio MultiPad Rider 7.0 – przedsprzedaż tabletu.

Firma Prestigio przygotowała wraz z siecią x-kom specjalną promocję na tablet MultiPad Rider 7.0 3G (PMP3007C3G), który w przedsprzedaży można nabyć za jedyne 399 zł. Dwurdzeniowy procesor, nawigacja GPS, obsługa technologii 2G i 3G oraz zaledwie 300 gramów wagi to główne cechy urządzenia, które sprawiają że będzie dobrym wyborem.

Tablety z siedmiocalowym ekranem to tak naprawdę kategoria produktu zbliżona do smartfonów zwłaszcza, że na pokładzie MultiPada znalazł się slot na kartę SIM, dzięki czemu można z niego dzwonić i wysyłać wiadomości tekstowe. Gdy dodamy do tego obsługę standardu HSPA+, niewielką wagę i smukłą, dziewięciomilimetrową obudowę otrzymamy w pełni mobilne urządzenie idealne zarówno do zabawy jak i nauki – podkreśla Tobiasz Jankowski, Dyrektor Sprzedaży Działu Retail w firmie Asbis.

multipad_rider_7.0_3g

Za wydajność MultiPada odpowiada dwurdzeniowy procesor z zegarem 1.3GHz oparty na architekturze Cortex A9 wspierany przez 1GB pamięci operacyjnej oraz chip graficzny Mali 400. Taka konfiguracja zapewnia płynność w grach oraz sprawne działanie multimediów, które wyświetlane są w rozdzielczości 1024×600 pikseli. Nowy Prestigio Rider oferuje także różnorodne możliwości komunikacyjne za sprawą standardu Bluetooth 4.0, obsługi transferu danych do 21Mb/s, możliwości dzwonienia i wysyłania smsów, a także zainstalowanego odbiornika GPS, który umożliwia korzystanie z aplikacji nawigacyjnej. Frontowa kamerka VGA współpracuje z popularnymi komunikatorami, a 8GB przestrzeni na dane pomieści sporą bibliotekę multimediów, którą można rozbudować kartą SD o kolejne 32GB. Całością zarządza Android w wersji 4.2.

Obudowa MultiPada mierzy zaledwie 9mm, co przekłada się na niewielką wagę 300 gram. Tak poręczny tablet z łatwością zmieści się w uczniowskim plecaku czy w damskiej torebce.

Prestigio zapewnia także bogaty kontent w postaci oprogramowania, zarówno autorskiego, takiego jak 200GB w chmurze SurDoc czy dostęp do 3000 darmowych e-książek na prestigioplaza.com, jak i preinstalowanych aplikacji Navitel, McAfee oraz pakiet biurowy.

Cena w przedsprzedaży: 399 zł

1

One Reply to “Prestigio MultiPad Rider 7.0 – przedsprzedaż tabletu.”

Comments are closed for this post.