Promocja doładowań Heyah na stacjach Lukoil

1849

Użytkownicy Heyah na kartę z aktywną taryfą Nowa Heyah i Taryfa Pakietowa, którzy pomiędzy 1 maja, a 30 czerwca kupią uzupełnienie konta w wysokości 30 zł na stacji Lukoil otrzymają bonus w postaci dodatkowych 20% wartości doładowania

Jesteś posiadaczem telefonu na kartę w sieci Heyah? Często rozmawiasz przez telefon i wysyłasz SMSy? To właśnie dla Ciebie operator Heyah wraz z epay Polska przygotowali specjalną promocję. Teraz przy zakupie doładowania o wartości 30 zł, 20% kwoty otrzymasz w prezencie. Promocja obowiązuje na stacjach benzynowych Lukoil na terenie całego kraju i potrwa do końca czerwca. Użytkownicy Heyah na kartę z aktywną taryfą Nowa Heyah i Taryfa Pakietowa, którzy pomiędzy 1 maja, a 30 czerwca kupią uzupełnienie konta w wysokości 30 zł na stacji Lukoil otrzymają bonus w postaci dodatkowych 20% wartości doładowania.
Mechanizm uruchomionej promocji jest bardzo prosty. Nie trzeba wysyłać dodatkowych SMSów by ją włączyć. Bonus dodawany jest do konta automatycznie, a warunkiem jego przyznania jest zakup kuponu elektronicznego o wartości 30 zł za pośrednictwem terminala obsługiwanego przez dywizję epay na stacji Lukoil – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.
Bonus zostanie dodany do konta maksymalnie w ciągu 3 dni od chwili doładowania. Co więcej, każde dodatkowe uzupełnienie konta w wysokości 30zł
w ciągu okresu trwania oferty gwarantuje uznanie promocji. Ilość posiadanych na koncie środków pieniężnych w każdej chwili można sprawdzić  wystukując ekspresowy kod *108#.

0
· ·

Komentarze

  • Fajnie

    OKi 6 maja 2013 09:45
  • Fajnie

    tele 6 maja 2013 11:36