Reaktywacja serwisu!

Jak już pewnie zauważyliście strona “TelefonyTablety” nie była uzupełniana tak często jak kiedyś. Materiały pojawiały się sporadycznie, przez co serwis stracił mocno na popularności. Na szczęście już koniec takiego trybu działania, a my wracamy ze zdwojoną siłą i pełnym zaangażowaniem w budowę jednego z najlepszych portali dotyczących telefonii komórkowej i wszystkiego co z nią związane! Jak ma to wszystko wyglądać? Zapraszam do dalszej części wpisu!
Otóż tak, pierwszą rzeczą jaka wróci do serwisu to będą oczywiście newsy ze świata telefonów i tabletów. Ich ilość będzie uzależniona od tego ile ciekawych informacji dotyczących naszej dziedziny się w dany dzień pojawi.

Kolejnym elementem będą krótsze, bądź dłuższe artykuły dotyczące różnych zagadnień.

Trzecią zmianą będzie “Niedzielne granie!” – Czyli cotygodniowa niedzielna recenzja jednej, ciekawej gry z Google Play, która powinna bezdyskusyjnie znaleźć się na Waszym smartfonie!

Kolejne zmiany nie będą rewolucyjne w porównaniu do wcześniejszego funkcjonowania serwisu, ale z pewnością możecie się spodziewać obszernych testów smartfonów i tabletów. Oprócz tego natkniecie się na wiele porównań urządzeń konkurujących ze sobą w podobnej półce cenowej, a wszystko zostanie uzupełnione wieloma wpisami z różną zawartością!

Zatem nie ma co przedłużać! Reaktywacja serwisu rozpoczęta!

Jeśli są jakieś rzeczy, które chcielibyście ujrzeć na stronie, a nie znaleźliście ich w tym wpisie to piszcie w komentarzach!

0

One Reply to “Reaktywacja serwisu!”

Comments are closed for this post.