Samsung Galaxy Ace 3 – Test

Jeszcze kilka lat temu, gdy Android dopiero zadamawiał się na rynku to w średniej półce cenowej mieliśmy zaledwie kilka propozycji. Były to takie modele jak: HTC Wildfire, Sony Ericsson X8 czy też LG Swift 540. Na chwilę obecną wybór jest przeogromny i to nie wcale z powodu wielu producentów, lecz dlatego, że każdy producent ma co najmniej kilka (a Samsung nawet kilkaset :)) modeli w tej samej półce cenowej. Taki obrót sprawy powoduje to, że nawet gdy zasobność naszego portfela nie przekracza 600-700 zł na prawdę mamy w czym wybierać.

Jedną z ciekawszych propozycji w średniej półce cenowej już od kilku lat są modele Samsunga z linii Ace. Pamiętam jak dziś, że jak wychodził pierwszy z nich ,oznaczony nazwą kodową S5830 wzbudził we mnie ogromne zainteresowanie. Oferował on na prawdę wiele za bardzo przyzwoite pieniądze. Drugi model choć dopracowany został zniszczony aktualizacją do Androida 4.1, ponieważ na tym systemie szybkość telefonu była bardzo porównywalna do powolnego marszu żółwia…

A co z Ace 3? Otóż sam telefon jest na prawdę godny uwagi, a do tego mam nadzieję, że na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w poniższym materiale. Zapraszam do oglądania.

 

O czymś zapomniałem? Drogi czytelniku pisz w komentarzu! Na pewno odpowiem.

3